X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Finansowy rekord Adamka

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2011 09:48
Tomasz Adamek za walkę z Kliczką nie ma gwarantowanej gaży, ale na pewno dobrze zarobi.
Audio

Przegląd Sportowy: Odlanier Solis, ostatni rywal starszego z ukraińskich braci, dostał 1,8 mln dolarów. Adamek będzie bogatszy, bo z rywalem rozliczy się w systemie procentowym. Wciąż nie wiadomo, kiedy ani gdzie odbędzie się bitwa z Kliczką. Prawdopodobny termin to wrzesień, prawdopodobne miejsce - stadion we Wrocławiu lub w Warszawie. Rywal też jest na razie prawdopodobny, bo wiemy tylko tyle, że w przeciwnym narożniku stanie Witalij lub Władymir. Raczej jednak Witalij, czyli niedawny rywal Odlaniera Solisa.

"Pod koniec kwietnia David Haye dowie się, z którym z braci Kliczków przyjdzie mu zmierzyć się w planowanym na wczesne lato pojedynku unifikacyjnym" - ogłosił w „The Daily Telegraph" menedżer i trener Haye'a Adam Booth. Wtedy również szczegóły dotyczące swego przeciwnika pozna Adamek. W przeciwieństwie do Solisa Polak nie będzie miał zagwarantowanej gaży. Adamek i jego ludzie umówili się z obozem ukraińskich braci na podział procentowy wpływów. W takim wypadku niemal pewne jest, że kwota jaką zarobi polski pięściaż znacznie przekroczy sumę 1,8 miliona dolarów.

Na razie jednak polski bokser nie zaprząta sobie głowy braćmi Kliczko, bowiem 9 kwietnia czeka go pojedynek z Irlandczykiem Kevinem McBridem, a ewentualna porażka mogłaby kosztować go szansę walki o pas mistrzowski. "Kolos" z Irlandii warunkami fizycznymi przypomina Kliczków, choć znacznie ustępuje im klasą sportową. W 2005 roku zdecydowanie pokonał odchodzącego na emeryturę słynnego Amerykanina Mike'a Tysona, jednak z ostatnich pięciu walk wygrał tylko jedną. Przegrał m.in. ponad trzy lata temu z Andrzejem Gołotą.

Marek Dziadukiewicz


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Adamek coraz lepszym pięściarzem

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2011 06:06
Tomasz Adamek trzeci tydzień przygotowuje się w górskiej miejscowości Bushkill w stanie Pensylwania do kwietniowej walki z Irlandczykiem Kevinem McBridem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kliczko powalczy z Haye'm poza Niemcami?

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2011 20:29
Być może poza Niemcami, gdzie w ostatnich latach najczęściej boksują ukraińscy bracia Kliczkowie, odbędzie się walka młodszego z rodzeństwa - Władimira z Brytyjczykiem Davidem Hayem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

To będzie walka hieny z lwem!

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2011 08:50
Najbliższy rywal Władymira Kliczki, brytyjski bokser David Haye uważa, że Ukrainiec ma "serce hieny", a siebie samego porównał do lwa.
rozwiń zwiń