more_horiz
CzwórkaPolecamy
Section06

Polecamy

RAU z nominacją do Nagrody Rady Programowej Polskiego Radia

RAU z nominacją do Nagrody Rady Programowej Polskiego Radia

Dziennikarz muzyczny Czwórki, gospodarz programu "RAUdycja" Tomasz "Rau" Rałowski jest jednym z dziennikarzy Polskiego Radia, nominowanych do Nagrody Rady Programowej Polskiego Radia. To wyróżnienie m.in. za realizację misji kulturowej, społecznej i obywatelskiej mediów publicznych.

Nieprzeciętni 2019. Czekamy właśnie na Ciebie

Nieprzeciętni 2019. Czekamy właśnie na Ciebie!

Radiowa Czwórka po raz kolejny ogłasza plebiscyt "Nieprzeciętni 2019". Akcja adresowana jest do osób między 18 a 35 rokiem życia, które w ciągu minionego roku zrobiły coś wyjątkowego. Kandydatów można zgłaszać do 28 kwietnia. Dziesiątkę finalistów wybierze jury, w którym zasiądą m.in. Mela Koteluk, Andrzej Bargiel oraz zeszłoroczny laureat Michał Brańka. Ogłoszenie  wyników plebiscytu odbędzie się podczas gali 18 czerwca, transmitowanej w Czwórce.

Niespodzianka Up To Date 2019. Warm Up To Date we Wrocławiu

Niespodzianka Up To Date 2019. Warm Up To Date we Wrocławiu

Po wydłużeniu wrześniowego, muzycznego weekendu w Białymstoku o dwa dodatkowe festiwalowe dni - z dwóch do czterech - przedstawieniu programu koncertu otwarcia oraz ogłoszeniu pierwszych artystów X edycji Up To Date Festival dziś przyszedł czas na Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne: Wrocław - nową, eksportową formułę Festiwalu.

Section07