X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Rolki Reggae Rajd. Jak pomagać, łącząc muzykę ze sportem?

Jazda na rolkach to ich ogromna pasja, sposób na życie i miłość. Dzięki tej dyscyplinie sportu i muzyce reggae postanowili pomagać innym. - Pomaganie jest łatwe i uzależnia, a radość w oczach rodzin, którym udało nam się pomóc, jest bezcenna - opowiadali w Czwórce. 
Agata i Wojtek Miszewscy, Bartek Dwornik wraz z Makenem w Czwórce
Agata i Wojtek Miszewscy, Bartek Dwornik wraz z Makenem w CzwórceFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł Rolki Reggae Rajd
Opis

Dziś wraz z Bartkiem Dwornikiem rozkręcają (dosłownie) inicjatywę Rolki Reggae Rajd, dzięki której chcą pomagać. Za pierwszym razem przejechali ponad 450 kilometrów z Oleśnicy do Ostródy dla Mai, w ubiegłym roku - dla Stasia i Kuby. - To tak naprawdę tylko dystans do pokonania, wysiłek fizyczny. Dzieci, dla których jeździmy, mają dużo poważniejszego wroga do pokonani, chorobę - mówiła Agata Miszewska. 

- To wszystko przychodzi samo. Nie układamy planów i nie piszemy scenariuszy - opowiadali goście Makena. - Początkowo zastanawialiśmy się czy gatunek muzyczny w nazwie nie będzie nas ograniczał. Jednak chcemy burzyć stereotypy dotyczące reggae, więc taki tytuł akcji pozostał.

Jak wygląda w praktyce ich akcja i czy jest skuteczna? Jak przekuć sportową i muzyczną pasję w realne pomaganie? Jak zaczęła się przygoda gości Czwórki z rolkami i jak ich charytatywna przygoda? Jakie przygody spotykały ich dotychczas po drodze i gdzie będzie można ich spotkać w tym roku? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. Trzy tygodnie temu goście Czwórki ustanowili też rekord Polski, podczas którego jeździli na rolkach przez 24 godziny - o tym także w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

POSŁUCHAJ TAKŻE W drugiej godzinie audycji "Strefa Dread" łączenie Skype z niemieckim artystą Jahcoustix >>>

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

ProwadziMirosław "Maken" Dzięciołowski

Gość: Agata i Wojtek Miszewscy, Bartek Dwornik

Data emisji: 23.04.2018

Godzina emisji: 22.01

kd/ac

Playlista
Tagi
Playlista