X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Grafologia. Charakter pisma jest jak odcisk palca

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2016 16:06
- W piśmie wyrażamy siebie i naszą osobowość. Co ciekawe, kiedy my się zmieniamy, rozwijamy, nasz charakter pisma ewoluuje wraz z nami - tłumaczyła dr Zuzanna Górska-Kanabus.
Audio
  • Czym zajmuje się grafolog i jak nim zostać? Jak diagnozować nasze cechy na podstawie charakteru pisma? (Dajesz radę/Czwórka)
Gdy piszemy ręcznie lepiej się koncetrujemy, więcej zapamiętujemy, jesteśmy bardziej kreatywni. Dlatego pismo odręczne nie  zostanie porzucone na rzecz pisania na klawiaturach komputerowych - mówiła dr Zuzanna Górska-Kanabus
Gdy piszemy ręcznie lepiej się koncetrujemy, więcej zapamiętujemy, jesteśmy bardziej kreatywni. Dlatego pismo odręczne nie zostanie porzucone na rzecz pisania na klawiaturach komputerowych - mówiła dr Zuzanna Górska-KanabusFoto: Glow Images/East News

Dr Górska-Kanabus Na podstawie charakteru pisma dowiemy się m.in. jaki jest nasz styl funkcjonowania, jak myślimy i jak podejmujemy decyzje. Jak reagujemy na zmiany, funkcjonujemuy w grupie i komunikujemy się z innymi

Jak podkreślała, będąc grafologiem można wybrać różne ścieżki kariery, bowiem np. psychografolog i biegły grafolog sądowy to dwie różne profesje. Grafolog sądowy może orzec, czy dane dokumenty nie są fałszywe, natomiast psychografolog to psycholog, który traktuje pismo ręczne, jako narzędzie, z którego umie wyczytać cechy, kompetencje danej osoby - mówiła ekspertka.

W rozmowie z Beatą Kwiatkowską opowiadała także, jak zostać grafologiem, jakie szkoły warto w tym celu ukończyć, jak wygląda praca grafologa "od kuchni" i czy każdy nadaje się, by wykonywać tę profesję.

***

Tytuł audycji: "Dajesz Radę"

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Gość: dr Zuzanna Górska-Kanabus (grafolog)

Data emisji: 8.12.2016

Godzina emisji: 14.05

kd/mz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przyszłość mody? "Ubrania z owoców i warzyw"

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2016 16:00
- Jest nas na świecie coraz więcej i w pewnym momencie dla części zabraknie bawełny. Dlatego producenci już teraz pracują nad alternatywnymi sposobami pozyskiwania tkanin. Na przykład z pleśni, która jest trwała i przypomina jedwab. Albo z ziemniaka - mówi Michał Zaczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mizofonia - choroba czy dyskomfort? Jak z nią żyć?

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2016 12:00
- Siorbanie, przesuwanie, drapanie się, szuranie krzesłem, mlaskanie, mieszanie, chrupanie, stukanie palcami, pisanie na klawiaturę, rzucie gumy potrafią doprowadzić do furii cierpiących na mizofonię. Jak mogą sobie pomóc?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fizyka - warto wiązać z nią zawodową przyszłość?

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2016 16:22
Godziny ślęczenia nad mechaniką kwantową, tygodnie spędzone w laboratoriach, lata wytężonej pracy, by wreszcie otrzymać upragniony tytuł magistra inżyniera fizyki. Co dalej?
rozwiń zwiń