X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Hanna Dołęgowska: mam szczęście do ludzi, z którymi pracuję

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2017 13:19
- Stojąc na scenie pomyślałam, że pierwszy raz nie będę w stanie się odezwać. Dzięki Złotemu Mikrofonowi poprzeczka znowu poszła w górę i teraz trzeba będzie się starać, żeby do niej doskoczyć - mówiła laureatka.
Audio
  • Dyrektor Czwórki Hanna Dołęgowska ze statuetką "Złotych Mikrofonów 2017"
Hanna Dołęgowska
Hanna DołęgowskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Autorka emitowanej od 2004 roku audycji "Co Was kręci", Dyrektor Redaktor Naczelna Czwórki w rozmowie z Kasią Dydo opowiadała o swojej pracy, która w tym roku została uhonorowana statuetką Złotego Mikrofonu - najbardziej prestiżowej nagrody dla dziennikarzy Polskiego Radia. - Uważam, że zawsze trzeba się starać i to wystarczy. Zawsze starałam się jak najlepiej pracować, a ponieważ to moje hobby jest to dla mnie proste - wyjaśniała.

Nagroda, którą otrzymała, została przyznana za otwartość na młodych słuchaczy, determinację, pomysłowość i niekonwencjonalne popularyzowanie sportu, jako sposobu na życie. Szefowa Czwórki przekonywała, że nagroda jest wyróżnieniem, które zobowiązuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy. - Ci, którzy otrzymali Złote Mikrofony, to naprawdę eksperci w swoich dziedzinach. Myślę, że przede mną jeszcze bardzo długa droga. Mam natomiast to szczęście, że uczę się dzięki ludziom, z którymi pracuję. - opowiadała.

O tym, czym dla dziennikarza Polskiego Radia są Złote Mikrofony, jak wyglądały początki pracy Hanny Dołęgowskiej w Polskim Radiu i kim są ludzie, z którymi współpracuje na co dzień mówiliśmy w nagraniu audycji. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Hanna Dołęgowska (Dyrektor, Redaktor Naczelna Programu Internetowego i Cyfrowego DAB+ Czwórka)

Data emisji: 30.11.2017

Godzina emisji: 10.15

ac/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czwórkowe szaleństwo na GO*POW 2017

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2017 14:01
Doskonała atmosfera, warsztaty, zawody w skokach na poduchę, a także wyjątkowa niespodzianka od Czwórki. Tak było na festiwalu GO*POW 2017 we Wrocławiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szefowa Czwórki ze Złotym Mikrofonem

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2017 13:20
Hanna Dołęgowska, Dyrektor Redaktor Naczelna Czwórki, laureatką Złotego Mikrofonu 2017. Prestiżową nagrodę otrzymała m.in. za otwartość na młodych słuchaczy, determinację, pomysłowość i niekonwencjonalne popularyzowanie sportu jako sposobu na życie.
rozwiń zwiń