X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Od płomienia do drucika. Światło wyrusza w podróż

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 13:37
- Seria spotkań "Light on tour", czyli prelekcje o designie i o świetle, ma swoja genezę w wystawie, która nazywała się "Spektrum Światła. Dizajn i fotony " - opowiada Anna Diduch historyk sztuki, redaktor naczelna magazynu "Priv". 
Audio
  • Anna Diduch opowiada o cyklu spotkań "Light on tour" (Stacja kultura/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

- Ekspozycja odbyła się w Kielcach w Instytucie Designu. Podejmowała temat pomiędzy designem, a światłem - wyjaśnia rozmówczyni Oli Opali. - Wątki, które zostały częściowo poruszone na wystawie, zostały tam zarysowane, teraz będę rozwijać podczas kolejnych odcinków cyklu "Light on tour".  Tak, jak podróżuje światło, podróżują też prelekcje o świetle - dodaje. 

Pierwszy odcinek "Light on tour" odbędzie się w Poznaniu i będzie poświęcony transformacjom, temu w jaki sposób myślenie o świetle przechodziło kolejne etapy na przestrzeni XX wieku. 

Kiedy mówimy o początku rewolucji, jeśli chodzi o kształt światła? Jaki będzie światło w 2030 roku? Gdzie dziś designerzy szukają inspiracji? Więcej na ten temat w materiale Oli Opali

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Data emisji: 14.03.2019

Godzina emisji: 11.48

pj/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marka w naszym życiu. Jak kierują nami Coca-cola czy Gwiezdne wojny

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019 15:01
Marcin Napiórkowski, kulturoznawca, badacz mitów, założył, że wiele marek kieruje naszym życiem. Tropił to i badał, a efektem jego pracy jest książka "Kod kapitalizmu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Poles" fotograficzna próba uchwycenia ducha imprezy

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 14:47
- Zaczęłam imprezować i pojawiło się pytanie, czy to się da powiązać z dorosłością? - mówi Lulu Zubczyńska, autorka projektu "Poles", który jest równocześnie jej pracą magisterską. 
rozwiń zwiń