X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Polska to raj dla obcokrajowców?

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2014 09:55
W czwartek 8 maja w "Poranku OnLine" pytanie o obcokrajowców w Polsce. Włosi, Hiszpanie przyjeżdżają do nas za pracą i podobno traktują nas niczym wymarzone Eldorado.
Polska to raj dla obcokrajowców?
Foto: Glow Images/East News

Z perspektywy polskiego bezrobocia trochę trudno w to uwierzyć, więc podpytamy ekspertów. Was drodzy słuchaczy też spytamy - o to czy w waszym otoczeniu - pracy, w szkole, na osiedlu macie jakichś cudzoziemców? Z jakich krajów? Jak im się podoba w Polsce? Podobno coraz więcej Polaków i Polek bierze śluby z obcokrajowcami. O tych badaniach też powiemy.
Do tego nowa moda rodem z Azji - b-style. Japończycy zafascynowani kulturą Afroamerykanów, szczególnie kulturą hip-hop, robią wszystko, by się do nich upodobnić, łącznie z wielogodzinnymi wizytami na solarium. Z polskimi znawcami sceny hip-hopowej porozmawiamy o tej dziwnej modzie.
A skoro o hip-hopie mowa to po 8.00 do studia zajrzy Vienio, by zachęcić Was do przesłuchania swojej nowej płyty "Etos 2".
W "Poranku OnLine" w czwartek 8 maja słyszymy się jak zawsze już od 6.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: warto znać się w wszystkim po trochu

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2013 10:39
Polacy, którzy pracują w branży usługowej, mają kompetencje porównywalne z pracownikami z innych krajów, ale ci zatrudnieni w przemyśle wypadają już znacznie słabiej. Rolnicy natomiast zupełnie źle - wynika z Badania Kompetencji Osób Dorosłych (PIAAC), które przeprowadzono w 24 krajach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chonabibe anonsują "Migracje"

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2014 14:00
Lubelska formacja Chonabibe 8 marca wyda debiutancki, oficjalny longplay "Migracje". Będzie on idealnym odzwierciedleniem stylu grupy - szalonego, pozytywnego, łączącego różne gatunki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ich nowe, portugalskie życie

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2014 13:30
Gdy 10 lat temu wstąpiliśmy do Unii Europejskiej, dla milionów Polaków otworzyła się szansa na nowe życie poza granicami Polski. Skorzystały z niej między innymi trzy kobiety, które swój nowy dom znalazły w Portugalii.
rozwiń zwiń