X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Dwa Teatry. Święto teatru na "wyciągnięcie ręki"

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2019 17:30
Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" łączy dwa światy - wizualny i dźwiękowy. Tegoroczna odsłona potrwa do 27 maja i tradycyjnie odbywa się w Sopocie.
Audio
  • Festiwal "Dwa Teatry" - co słychać w Sopocie? (W to mi graj/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Shaiith

Zobacz także
Dwa Teatry 1200.jpg
Festiwal "Dwa Teatry" - seris specjalny

W konkursie głównym bierze udział 28 spektakli Teatru Telewizji oraz 34 słuchowiska Polskiego Radia, które ocenia m.in. młodzieżowe gremium jurorskie. - Bardzo się cieszymy, że nam także oddano głos - mówi Sandra Wróbel, która wraz z Antonim Majewskim i Konradem Graczykiem ogląda i słucha konkursowych propozycji. - Staramy się rozliczać i spektakle, i twórców z tego, co zrobili. Czy potrafili nas jakoś zaciekawić - tłumaczą rozmówcy Beaty Kwiatkowskiej.

Wielką Nagrodą Festiwalu za wybitne kreacje w Teatrze Telewizji i Teatrze Polskiego Radia w tym roku zostaną uhonorowani: Halina Łabonarska i Jan Englert. Natomiast Rok Gustawa Herlinga-Grudzińskiego jest uczczony wydarzeniem "Dwa Teatry czytają Herlinga". Kto pojawił się na festiwalu? Zapraszamy do wysłuchania relacji Beaty Kwiatkowskiej.

W audycji odwiedziliśmy także Teatr Polski w Warszawie, gdzie odbyła się premiera "Borysa Godunowa" w reżyserii Petera Steina i z Andrzejem Sewerynem w roli głównej POSŁUCHAJ >>>

***

Tytuł audycji: W to mi graj

Prowadzi: Michał Piwowarek

Materiał przygotowała: Beata Kwiatkowska

Data emisji: 25.05.2019

Godzina emisji: 13.15

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Inni ludzie" według Masłowskiej. O tęsknocie, samotności i wielkich nadziejach

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2019 15:04
Teatralną adaptację powieści Doroty Masłowskiej "Inni ludzie" w TR Warszawa wyreżyserował Grzegorz Jarzyna, a za przygotowanie spektaklu odpowiedzialny był Kolektyw Twórczy, złożony z aktorów, ale nie tylko. O pracy nad tą sztuką mówili w Czwórce Agnieszka Podsiadlik, aktorka, Anna Axer-Fijałkowska, autorka kostiumów i charakteryzacji i Adrian Cognac, twórca wideo do spektaklu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agata Duda-Gracz: nasz świat roi się od Hamletów

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2019 16:00
- Nie znoszę Hamleta za to, że jest egoistą i skupioną na sobie miernotą. Jednak uczyniłam go bohaterem najnowszej realizacji, bo taki Hamlet jest diagnozą naszych czasów - mówi Agata Duda-Gracz, reżyserka spektaklu "Ja jestem Hamlet".
rozwiń zwiń