X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Powrót na musicalowe studia. Tym razem w Akademii Królewskiej

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2019 14:01
Rafała Supiński jakiś czas temu, będąc w Londynie, postanowił zdawać do Akademii Królewskiej w Wielkiej Brytanii. Udało mu się zdać egzaminy. Za rok będzie absolwentem tej samej szkoły co Elton John. 
Audio
  • Rafał Supiński opowiada o swoim wyjeździe do szkoły musicalowej w Londynie (Czwórka/W to mi graj)
Rafał Supiński w Czwórce
Rafał Supiński w CzwórceFoto: Czwórka/Michał Piwowarek

- Jeszcze do tego nie przywykłem. Jestem ogromnie podekscytowany. Cieszę się że mogę spełnić swoje marzenie - mówi Rafał Supiński z rozmowie z Michałem Piwowarkiem. - Już w kościach czuję, co może na mnie czekać: dużo pracy, inspiracji i ciekawych wydarzeń - dodaje. 

Czwórkowy gość jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Naukę kontynuował w Czechach (Janáčkova Akademie Múzických Umění w Brnie) Obecnie jest studentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (Wydział Wokalno-Aktorski). 

- Dostałem się na podyplomowy roczny kurs musicalowy na Royal Academy of Music - mówi gość Czwórki. - Jest tam też reżyseria musicalowa, być może w przyszłości to też bym chciał tam studiować - dodaje. 

Gdy myślę aktor musicalowy, to widzę aktora, który jest kompletny, pod względem ruchowym, wokalnym i aktorskim Rafała Supiński

Rafał Supiński zajmuje się nie tylko aktorstwem, interesuje go taniec współczesny, reżyseria teatralna. - Doświadczenie z różnych dziedzin na pewno posłuży mi w przyszłości. Lubię inspirować innych i czerpać inspiracje od innych - przyznaje. 

Jak Rafał przygotowuje się do wyjazdu do Wielkiej Brytanii? O grze w jakich tytułach marzy? Jaki jest współczesny teatr musicalowy? O tym m.in. w audycji "W to mi graj". 

***

Tytuł audycji: W to mi graj

Prowadzi: Michał Piwowarek

Gość: Rafał Supiński (aktor musicalowy)

Data emisji:  27.07.2019

Godzina emisji: 12.15

pj/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Romane Dyvesa - muzyczne święto Cyganów

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2018 10:01
- Z pierwszych Romane Dyvesa, czyli Cygańskich Dni, pamiętam bardzo mało, miałem wtedy 3 lata - mówi Manuel Dębicki, współorganizator festiwalu. - Pamiętam, że festiwal towarzyszy mi przez całe moje życie i jest to coroczne święto. Nie wyobrażam sobie życia bez Romane Dyvesa - dodaje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biały Teatr Tańca. Przez talent i konsekwencję na największe sceny

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2018 16:43
- Artysta musi mieć dużo pokory, chęci i ciężko pracować. Talent pomaga w improwizacji i poszukiwaniach, ale nie wystarczy, bo nie wyczerpuje oczekiwań publiczności. Żeby mieć możliwość opowiedzenia historii, którą chce się opowiedzieć, trzeba mieć też warsztat - mówi Izadora Weiss, tancerka i choreograf, szefowa Białego Teatru Tańca.
rozwiń zwiń