X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Depresja nastolatka czy tylko zwykły bunt?

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2019 14:52
Według badań - 4 procent nastolatków cierpi na depresję. Jak zauważyć depresję nastolatka i nie pomylić jej z buntem okresu dorastania?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: freephotos/Pixabay

Objawy depresji może zdradzać co piąta osoba z tej grupy wiekowej. Nie radzą sobie z emocjami, mają problemy z koncentracją i nauką, izolują się od grupy rówieśniczej. Konsekwencją depresji jest też autoagresja, ucieczka w używki i myśli samobójcze. Jak nie zbagatelizować objawów tej choroby? Jak pomóc? O to zapytamy ekspertów tuż po 15.05 w "Czacie Czwórki". 

W drugiej godzinie audycji zapraszamy na "łowienie dźwięków". Podczas spotkań z ludźmi codziennie słyszymy o czyichś radościach, niepokojach, troskach, jesteśmy świadkami mniej lub bardziej niezwykłych historii. Rasowy reporter radiowy potrafi nie tylko je usłyszeć, ale o nich opowiedzieć. Jak się to robi, opowie Dominika Klimek. 

***

Na audycję z cyklu "Czat Czwórki" w środę (13.02) od godz. 15.05 zaprasza Piotr Firan.

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Depresja, a życie zawodowe. Jak przełamywać tabu?

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2017 18:20
Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, obecnie depresja znajduje się w czołówce najczęstszych chorób cywilizacyjnych. Szacuje się, że na świecie cierpni z jej powodu aż 350 milionów osób, w Polsce około 1,5 miliona.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Samobójstwa dzieci i młodzieży. Czy można temu zapobiec?

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2018 18:45
- Aleksandra nie ma od roku. To tragedia nie do opisania. A ja mogę powiedzieć, że "mam dożywocie", już zawsze będę się zastanawiała, czy mogłam zapobiec temu, co się stało - mówiła w Czwórce Magdalena Czepirska, mama Aleksandra, który, chorując na depresję, odebrał sobie życie w wieku 19 lat.
rozwiń zwiń