X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Grzybobranie im. Johna Cage'a. Spotkania kultury w rytmie natury

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2018 13:48
Grzybobranie to plenerowe wydarzenie inspirowane życiem i strategiami twórczymi Johna Cage'a - artysty blisko przyrody i jej wewnętrznego rytmu, który swoją twórczość podporządkował zasadom jej funkcjonowania.
Audio
  • Odnaleźć las. Weź to, co na miejscu, telefon zostaw w domu (Sztuka jedzenia/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: jarmoluk/Pixabay

miód1200.jpg
"Weźmij miodu" dla choleryka i melancholika

- Grzybobranie im. Johna Cage'a wchodzi w zakres działań performatywnych. Pokazuję wykreowaną rzeczywistość, w którą odbiorca może wejść tak, jak chce - mówiła współtwórczyni projektu Monika Kucia.

- Wydarzenie ma charakter interaktywny. Chodzi o wymianę pomiędzy nadawcą a odbiorcą, chcemy znieść te granice. Z biernego obserwatora nagle stajesz się uczestnikiem - opowiadała artystka. 

Spotkanie jest na pograniczu spektaklu, wydarzeń artystycznych i zawsze oscyluje wokół jedzenia. W jaki sposób? O tym mówiliśmy w "Sztuce jedzenia". Wyjaśnialiśmy też, jak "artystyczne grzybobranie" różni się od tego, które znamy? Czy chodzi w nim o grzyby i co wspólnego ma z tym wszystkim John Cage. Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Sztuka jedzenia

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Materiał przygotował: Mateusz Gołębiewski

Gość: Monika Kucia (artystka współtworząca projekt "Grzybobranie im. Johna Cage'a"), Maciej Markowski (współorganizator "Grzybobrania"), 

Data emisji: 2.09.2018

Godzina emisji: 15.11

ac/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polish Culture Trip – kontener wypełniony polskim designem

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2018 14:50
- Na pierwszy rzut oka Mobilny Instytut Kultury wygląda jak zwykły czarny kontener. Po rozłożeniu okazuje się, że może on być jednocześnie sceną, galerią, miejscem spotkań, a nawet mini-kinem – mówiła Monika Petryczko, współorganizatorka MIK.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Twist and shout" - znajdź smaczki z Beatlesów

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2018 12:35
Teatr Rampa opanowany został przez próby do nowego widowiska muzycznego z kultowymi przebojami The Beatles, w uwspółcześnionych aranżacjach. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Tchnienia" - cztery dni w Bieszczadach poświęcone kulturze i muzyce

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2018 14:25
Pod koniec sierpia w Baligrodzie odbędzie się niezwykły festiwal. W zapierających dech okolicznościach przyrody będziemy mogli spotkać się z muzyką, sztuką i kulturą. 
rozwiń zwiń