X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Pogłos". Wpływ anime na rap

To był jeden z przewodnich tematów "Pogłosu". - Mógłbym wymienić tysiące przykładów utworów odnoszących się do japońskich animacji - mówił Jakub Chuptyś, gospodarz audycji.
POGŁOS
POGŁOSFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł "Pogłos". Wpływ anime na rap
Opis

- Przyzwolenie na "jaranie się" rzeczami, jeszcze dziesięć lat temu kojarzonymi typowo z nerdami, dziś jest bardzo powszechne, a wręcz modne - mówił Jakub Chuptyś. Jak podkreślał, wystarczy spojrzeć na wizualizacje czy klipy do wielu utworów - to w wielu przypadkach gify z anime. - Mniej osób wie, że bardzo bezpośrednia laurka ku czci anime była odtwarzana miliony razy "pod naszymi nosami". I oczywiście mówię tu o najbardziej znanym fanie "Akiry" i teledysku do jego, chyba największego hitu - zapowiadał gospodarz "Pogłosu" numer Kanyego Westa "Stronger".

W programie wysłuchaliśmy także numerów Flying Lotusa i Davida Lyncha. Posłuchaj także nagrania drugiej godziny audycji "Pogłos", 16.05.2019 >>>

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzący: Jakub Chuptyś

Data emisji: 16.05.2019

Godzina emisji: 22.00

kd/kul

Playlista
Tagi

Playlista