more_horiz
Nowe Technologie

Nowy PowerBox WiFi

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2014 11:22
Nowy PowerBox Colorovo to unikalne połączenie przenośnej ładowarki, pozwalającej uwolnić się od gniazdka elektrycznego, oraz routera umożliwiającego łatwe udostępnienie połączenia internetowego pomiędzy kilka urządzeń, za pomocą własnej sieci bezprzewodowej (WiFi).
Colorovo PowerBox
Colorovo PowerBoxFoto: materiały prasowe

Do portu USB w nowym PowerBoxie można również podłączyć np. pendrive lub dysk zewnętrzny. W ten sposób możemy wykorzystać funkcję sieci WiFi, by bezprzewodowo udostępniać muzykę, filmy czy zdjęcia na wielu urządzeniach jednocześnie. W łatwy sposób nasz pendrive czy dysk może stać się serwerem multimediów dla wszystkich domowych komputerów, tabletów czy telefonów, wyposażonych w moduł  WiFi.

- Często podczas wyjazdu kilku użytkowników potrzebuje w tym samym czasie skorzystać z Internetu, by np. przejrzeć pocztę, skorzystać z portali społecznościowych lub ściągnąć najnowszą wersję prezentacji konferencyjnej. Jeżeli do dyspozycji mają tylko jeden modem 3G z kartą SIM, lub np. jedno gniazdo internetu stacjonarnego, wystarczy podłączyć je do PowerBoxa, by wszyscy mogli jednocześnie korzystać z sieci. PowerBox WiFi to rozwiązanie idealne – pozwoli jednym naciśnięciem klawisza z dotychczasowego połączenia stworzyć sieć bezprzewodową i cieszyć się dostępem do internetu na dowolnej liczbie urządzeń – powiedział Maciej Michalski, Business Product Manager marki Colorovo.

  • PowerBox WiFi 5200 to także wysokiej klasy przenośna ładowarka o gwarantowanej pojemności 5200 mAh. Pozwala ona na ponad czterokrotne pełne naładowanie nowoczesnego telefonu i blisko dwukrotne pełne ładowanie tabletu. Wystarczy tylko podłączyć do gniazda USB w PowerBoxie kabel ładujący nasze urządzenie. Można do tego celu wykorzystać kabel dostarczony przez producenta telefonu czy tabletu lub specjalny przewód z wymiennymi końcówkami do ładowania najpopularniejszych urządzeń, który znajduje się w zestawie (micro USB, mini USB oraz dedykowana końcówka do ładowania tabletów z procesorami Rockchip).

Niewielkie rozmiary urządzenia (długość 9,5 cm, szerokość ok. 4,5 cm, grubość 2 cm) i waga 129 gramów, pozwalają mieć je zawsze przy sobie i zabierać w każdą podróż – prywatną lub służbową.

  • Colorovo PowerBox WiFi 5200 dostępny jest w sieci dystrybucyjnej ABC Daty, w sieciach handlowych m.in. MediaMarkt, Saturn, oraz sklepach internetowych: morele.net, euro.com.pl, reset.com.pl, emarket.pl. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 149 złotych.autor: Informacja prasowa

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem