X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

Polacy pomagają rodzinom z Sudanu Południowego. Trwa największa akcja żywnościowa realizowana z polskich funduszy

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2018 18:41
- Dystrybuowana przez nas żywność pozwoli rodzinom z Sudanu Południowego przetrwać około dwóch miesięcy - mówiła w audycji "Polacy w świecie" Małgorzata Olasińska-Chart z Polskiej Misji Medycznej. W ten sposób odniosła się do największej akcji żywnościowej realizowanej z polskich funduszy. 
Audio
  • 12.08.18 Małgorzata Olasińska-Chart o największej akcji żywnościowej realizowanej z polskich funduszy (Polskie Radio 24/Polacy w świecie)
Sudan Południowy
Sudan PołudniowyFoto: PAP/EPA/MOHAMED MESSARA

Polski rząd, fundacja Dominiki Kulczyk i Polska Misja Medyczna pomagają głodującym mieszkańcom Sudanu Południowego. Pod koniec lipca rozpoczęła się tam dystrybucja 100 ton żywności. To pierwszy tak duży projekt żywnościowy realizowany z polskich funduszy. 

O wspomnianej pomocy mówiła w magazynie "Polacy w świecie" Małgorzata Olasińska-Chart z Polskiej Misji Medycznej. - Dystrybuujemy fasolę, sorgo, ryż i olej. To jest taki zbilansowany pakiet żywnościowy - mówiła Olasińska-Chart. 

Według niej żywność pozwoli rodzinom ją otrzymującym przetrwać około dwóch miesięcy. - Dzięki temu potrzebujący doczekają do zbioru plonów - podsumowała. 

Innym tematem audycji był m.in. wypadek lotniczy na Alasce, w którym zginęło czworo Polaków. 

Magazyn "Polacy w Świecie" prowadziła Maria Furdyna.

PR24/kad

Polacy w świecie w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 12.08.2018

Godzina emisji: 16:36

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pomóżmy nakarmić tych, których nie widać...

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2018 09:33
W 300 miejscowościach w Polsce ok. 30 tysięcy wolontariuszy zbiera żywność dla osób potrzebujących. Dziś jest ostatni dzień dwudniowej zbiórki, która przebiega pod hasłem "Nakarmić tych, których nie widać".
rozwiń zwiń