X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

”Gwiazdkopisanie”. Weź udział w konkursie literackim Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2019 10:00
Polskie Radio Dzieciom ogłasza kolejną odsłonę świątecznego konkursu literackiego. Wystarczy odnaleźć najpiękniejsze świąteczne wspomnienie i przelać je na papier. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.
Gwiazdkopisanie zakończył się konkurs Polskiego Radia Dzieciom
"Gwiazdkopisanie" zakończył się konkurs Polskiego Radia DzieciomFoto: Polskie Radio

Radosne kolędowanie, zapach cynamonu i pomarańczy lub wymarzony prezent pod choinką – konkurs „Gwiazdkopisanie” umożliwia podzielenie się m.in. takimi świątecznymi wspomnieniami stworzonymi w rodzinnej, domowej atmosferze.

Praca konkursowa może być napisana w dowolnej formie literackiej: poetyckiej, prozatorskiej lub komiksowej. Może to być: opowiadanie, list, kartka z pamiętnika lub wiersz.

Świąteczne prace ocenią: Justyna Bednarek i Grzegorz Kasdepke – popularni autorzy książek dla dzieci i młodzieży oraz Martyna Chuderska – dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom.

Najpiękniejsze prezenty, to nie są te paczuszki kolorowe, które leżą pod choinką, ale wspomnienia, które zostają w nas po każdych świętach. Każda rodzina ma wspomnienia, które jeśli nie zostaną zapisane, kiedyś umkną, dlatego bardzo zachęcam, żebyśmy teraz, przy okazji świąt, zebrali te najpiękniejsze – mówi Grzegorz Kasdepke. – Będę jurorem tego konkursu, ale prawdę mówiąc nie zamierzam być srogim jurorem. Chciałbym się wzruszyć i uśmiechnąć czytając Wasze prace – dodaje.

Na autorów najciekawszych historii czekają cenne, rodzinne nagrody. Zwycięskie prace nagrodzone zostaną m.in. radioodbiornikami DAB+, Nintendo i zestawami gier. Ponadto prace wyróżnione w konkursie „Gwiazdkopisanie” zaprezentowane zostaną na stronie internetowej Polskiego Radia Dzieciom w formie książki elektronicznej oraz w wybranych audycjach na antenie.

Prace w postaci maszynopisu, wydruku komputerowego lub też czytelnego rękopisu należy wysłać pocztą tradycyjną na adres: Polskie Radio Dzieciom, al. Niepodległości 77/89 00-077 Warszawa oraz pocztą elektroniczną, w wersji edytowalnej na adres e-mail: gwiazdkopisanie@polskieradio.pl. Szczegóły znajdują się w regulaminie.
Termin nadsyłania prac mija 8 grudnia. 
Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Zwycięzcy konkursu ogłoszeni zostaną w niedzielę 15 grudnia w audycji ”Kulturoteka” na antenie Polskiego Radia Dzieciom (godz. 17.00-18.00), na stronie polskieradiodzieciom.pl i w mediach społecznościowych pod adresem: facebook.com/radiodzieciom.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu "Gwiazdkopisanie"

 

                                                                       „Ach, jak przyjemnie jest, gdy jest Gwiazdka! Właściwie szkoda, że nie bywa ona trochę częściej.”

                                                                                                                                           Astrid Lindgren, „Dzieci z Bullerbyn”

Zobacz serwis specjalny konkursu www.gwiazdkopisanie.polskieradio.pl

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Opowiadacz "Słowem namaluje"

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2019 06:00
Jego zdaniem opowiadanie i słuchanie baśni to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu. Powieści poruszają nasze umysły jak również i serca. Tworzą poczucie więzi wewnątrz grupy a wspólne opowiadanie pomaga w budowaniu poczucia własnej wartości. Rozwinięciem tych słów jest rozmowa w załączonej audycji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poznaj nową stronę Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2019 10:00
Bajki, animacje, słuchowiska i audycje publicystyczne znalazły swoje nowe miejsce na stronie Polskiego Radia Dzieciom. Od ponad czterech lat, ta całodobowa stacja radiowa, nadaje audycje dla dzieci i dla dorosłych, a od kilku dni odszukanie ich jest bardziej intuicyjne.
rozwiń zwiń