X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

Recital Dominika Wani i "Otello" Verdiego - koncertowy weekend

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2020 18:16
W "Domówce z Dwójką" - recital pianisty Dominika Wani, a w "Operze pod gwiazdami" - "Otello" Giuseppe Verdiego prosto z Wiednia. Zapraszamy do słuchania.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Happy Dragon/Shutterstock.com
logo

SOBOTA 19 WRZEŚNIA

19.00 – 19.30 – Domówka z Dwójką: pianista Dominik Wania

Emisja solowego recitalu na antenie radiowej Dwójki, stronie internetowej i Facebooku stacji oraz na kanale YouTube Polskiego Radia.

20.30 – 23.00 – Opera pod gwiazdami – prowadzi Marcin Majchrowski

Giuseppe Verdi Otello – opera w czterech aktach (Wiedeń, 20.06.2019), wyk. Aleksandrs Antonenko – tenor (Otello), Olga Bezsmertna – sopran (Desdemona), Margarita Gritskova – mezzosopran (Emilia), Vladislav Sulimsky – tenor (Iago), Jinxu Xiahou – tenor (Cassio), Leonardo Navarro – tenor (Roderigo), Jongmin Park – bas (Lodovico), Manuel Walser – bas (Montano), Chór Dziecięcy Wiedeńskiej Opery Państwowej, Chór i Orkiestra Wiedeńskiej Opery Państwowej, dyr. Myung-Whun Chung.


logo

NIEDZIELA 20 WRZEŚNIA

KONCERT W TRÓJCE

O godz. 19.05-20.00 – koncert zespołu ECHA - zapowiada Tomasz Żąda

Transmisja audio na antenie oraz streaming wideo na stronie Trójki, FB Trójki oraz YT Polskiego Radia.


logo

NIEDZIELA 20 WRZEŚNIA

W audycji Viva Moniuszko! (g. 7:00) Anna Lubońska i Marcin Gmys przybliżą słuchaczom III akt opery Straszny Dwór Stanisława Moniuszki w wykonaniu solistów oraz Orkiestry i Chóru TWON pod batutą Jacka Kaspszyka oraz solistów i Opery Poznańskiej pod dyrekcją legendarnego Waleriana Bierdiajewa.

Adam Rozlach w programie Nie samym Chopinem… (g. 17:00) kontynuuje spotkania z pianistyką Claudio Arraua. Tym razem w audycji zabrzmi wyłącznie muzyka Fryderyka Chopina: Koncert f-moll, Andante Spianato op. 22 i Rondo à la Krakowiak op. 14.

Zobacz więcej na temat: #zostańwdomu W POLSKIM RADIU
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak