X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Polskie Radio

Adam Bogoryja-Zakrzewski ze Studia Reportażu Polskiego Radia reportażystą 2020 roku

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2020 22:45
Znamy już laureatów XVI Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY 2020. Tytułem radiowego reportażysty roku za odkrywanie świata wymagające dużego zaangażowania i często także odwagi osobistej uhonorowano Adama Bogoryję-Zakrzewskiego ze Studia Reportażu Polskiego Radia. Otrzymał statuetkę Melchiora i nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 złotych ufundowaną przez Polskie Radio.
Statuetki Melchiorów
Statuetki MelchiorówFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Katarzyna Michalak z Polskiego Radia Lublin zdobyła specjalne wyróżnienie w kategorii Premiera Roku za reportaż "Śpiewajcie wolność", który uchwycił zaangażowanie i entuzjazm studentów KUL - organizatorów koncertu Joan Baez z 1985 roku.

melchiory wojciech kusinski a 1200.jpg
Konkurs Reportażystów Melchiory

Srebrnymi Melchiorami i nagrodami w wysokości 10 tysięcy złotych uhonorowano: Agnieszkę Czyżewską–Jacquemet z Polskiego Radia Lublin za reportaż "Towarzysz śmierci" oraz Katarzynę Michalak, również z Polskiego Radia Lublin, za reportaż "Jestem człowiekiem uchem".

W telewizyjnej kategorii Inspiracja Roku jury przyznało nagrodę Beacie Bajkiewicz z TVP 3 Warszawa, autorce reportażu "Zmysły wojny" - za przedstawienie roli kobiet w wojnie polsko-bolszewickiej 1920 roku. W tej kategorii Statuetkę Srebrnego Melchiora ufundowała Prezes Zarządu Polskiego Radia Agnieszka Kamińska, a nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych Prezes Zarządu TVP Jacek Kurski.

Czytaj również:

Mistrzów reportażu wybierało jury w składzie: przewodnicząca Irena Piłatowska-Mądry, Anna Sekudewicz, Andrzej Brzoska, Maciej Drygas i Arkadiusz Gołębiewski.

ADAM BOGORYJA-ZAKRZEWSKI - REPORTAŻE

Czytaj także

Melchiory 2014 przyznane. Oto najlepsi polscy reportażyści

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2014 12:00
Ogólnopolski Konkurs Reportażystów MELCHIORY odbył się już po raz 10. Statuetki Melchiora otrzymali autorzy najlepszych reportaży radiowych, prasowych i telewizyjnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Melchiory 2015. Znamy nazwiska laureatów!

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2015 09:00
Ogólnopolski Konkurs Reportażystów "Melchiory" został rozstrzygnięty już po raz 11. Uroczysta gala odbyła się w poniedziałek 25 maja w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.
rozwiń zwiń