X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Małgorzata Kospin - współzałożycielka portalu Czas Seniora

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2018 14:30
Od 2004 roku twórczyni serwisu www.czas-seniora.pl. Tworzy także projekty na Youtubie i Facebooku. Obecnie pracuje w dużej korporacji, jednak praca dla seniorów i z seniorami jest jej główną pasją. Małgorzata Kospin była gościem audycji Kobiety Sukcesu.
Audio
  • 04.03.2018 Małgorzata Kospin: „W Polsce się nie mówi o starości”.
Małgorzata Kospin
Małgorzata KospinFoto: PR24/PJ

Małgorzata Kospin żyje pasją i wykonując "małe kroczki" jest przekonana, że spektakularny wkrótce osiągnie. Uwielbia Norwegię, którą traktuje jak drugą ojczyznę. Uczy się języków: norweskiego i szwedzkiego. Przygotowuje także szkolenia dla obcokrajowców. Ma głowę pełną pomysłów, które realizuje. Jest też autorką czterech książek oraz sześćdziesięciu publikacji nt. seniorów i starości.

Zdaniem Małgorzaty Kospin, jesteśmy społeczeństwem, które myśli bardziej o dzieciach niż o seniorach. - Zainteresowanie seniorami i ich problemami wynika z mojego doświadczenia życiowego. To babcia pokazała mi w jaki sposób być aktywnym, co robić i jak iść do przodu małymi krokami. W Polsce nie mówi się o starości. Staram się pokazywać jak przygotować się do starości. Musimy się nauczyć tego, by żyć aktywnie, dbać o siebie, wychodzić z domu – przekonywała rozmówczyni Polskiego Radia 24.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem programu była Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24

Kobiety sukcesu, Kobiety biznesu w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 04.03.2018

Godzina emisji: 13:15


Czytaj także

"Instytucja kultury to szczególnego rodzaju przedsiębiorstwo"

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2018 13:43
Małgorzata Ludwisiak to doktor nauk humanistycznych, absolwentka Wydziału Filozoficzno-Historycznego Uniwersytetu Łódzkiego. Od października 2014 roku pełni funkcję dyrektora  CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie. O swojej pracy w świecie sztuki Małgorzata Ludwisiak mówiła w audycji Kobiety Sukcesu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: Karolina Kozioł

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2018 14:00
Autorka filmów dokumentalnych o Wielkiej Brytanii, Indiach czy Brazylii, a także podróżniczka i  pisarka. W audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu Karolina Kozioł – 23-letnia Polka mieszkająca na co dzień w Wielkiej Brytanii – mówiła o swojej twórczości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kobiety Sukcesu: Dominika Jurkiewicz, projektantka z lotniczym zacięciem

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2018 14:33
Z wykształcenia jest konserwatorem architektury oraz konstruktorem i projektantem odzieży. Zawodowo, projektantka mody, biżuterii, a także stylistka. Ponadto Dominika Jurkiewicz z pasją kontynuuje rodzinne tradycje lotnicze. W audycji „Kobiety Sukcesu” opowiedziała o swojej drodze do zawodowego sukcesu, a także sposobie na łączenie działalności na tak wielu płaszczyznach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Monika Mikowska: technologie mobilne ułatwiają życie

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2018 14:31
Monika Mikowska projektuje rozwiązania mobilne i tworzy strategie obecności w świecie mobilnym dla największych marek w Polsce. Kierownik Lokalnych Studiów Podyplomowych UX design. Pracuje ponad czternaście lat w branży interaktywnej. Wierzy, że rozwój technologii mobilnych jest potrzebny i ułatwia codzienne życie. O nowych technologiach i swojej pracy jako współwłaścicielki agencji mobilnej Mobee Dick Monika Mikowska mówiła w audycji Kobiety Sukcesu.
rozwiń zwiń