X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Ja żyję radiem"- reportaż Hanny Bogoryja-Zakrzewskiej

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2018 21:01
Jadwiga Jaroszewska nie wyobraża sobie życia bez radia.
Audio
  • "Ja żyję radiem"-reportaż Hanny Bogoryja-Zakrzewskiej
Jadwiga Jaroszewska
Jadwiga JaroszewskaFoto: Hanna Bogoryja-Zakrzewska

Portret wiernej słuchaczki radia, 90-letniej Jadwigi Jaroszewskiej z Łodzi. Od wielu lat po wysłuchaniu audycji pisze listy do ich autorów dzieląc się swoimi przemyśleniami, zwłaszcza na temat muzyki. W sumie napisała 770 listów do 37 osób. Jak się okazuje, to dla niej sposób na ucieczkę od smutnych przeżyć. Przeszła w czasie wojny przez 5 obozów, z powodu trudności materialnych zrezygnowała z kariery sopranistki, straciła syna.

Polskie Radio 24

_____________________

Reportaż w Polskim Radiu 24

Data emisji: 14.04.18

Godzina emisji: 20:35

 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dzień Radia. „Radio to dla mnie zaczarowany świat”

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017 12:25
11 kwietnia w Polsce jest obchodzony Dzień Radia. Ma on podkreślać rolę tego środka przekazu w naszym życiu. W Polskim Radiu 24 o miłości do radia, a także jego magii, mówiła Irena Piłatowska, redaktor naczelna Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak powstaje radio? „Radio to wspólny stół operacyjny”

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2017 14:03
Cały splendor w radiu kradną dziennikarze, ale tworzenie radia to praca zespołowa. Bez wydawców, realizatorów i techników nie doszłoby do emisji. W magazynie nowych technologii 24. Poziom gościli ludzie, których zwykle nie słychać na antenie, czyli Maja Wasilewska – wydawca PR24, Joanna Włoczewska - realizatorka PR i Dariusz Piega - specjalista od radiowej infrastruktury produkcyjno-emisyjnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowy Dzień Radia. "Radio to świat, który kształtuje wyobraźnię"

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2018 14:22
– Pamiętam czasy, gdy był w domu radioodbiornik i przy szarówce za oknem słuchało się Teatru Polskiego Radia, reportażu czy transmisji sportowej. To był magiczny świat, którego się nie widziało, świat, który kształtował wyobraźnię – wspominał w Polskim Radiu 24 przewodniczący Rady Mediów Narodowych, były prezes Polskiego Radia Krzysztof Czabański. O obchodzonym 13 lutego Światowym Dniu Radia mówił także m.in. Sekretarz Generalny Polskiego Komitetu ds. UNESCO prof. Sławomir Ratajski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podziemna radiostacja Łódź Podwodna

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2018 21:10
Z jednym z domów na warszawskim Żoliborzu związana jest niezwykła historia. Podczas II wojny światowej znajdowała się w nim radiostacja Łódź Podwodna.
rozwiń zwiń