X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

20-lecie Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2019 21:07
Twórcy reportaży radiowych i wielbiciele tego gatunku zebrali się w Klubie Księgarza w Warszawie na specjalnym wydaniu "Spotkania z Reportażem Radiowym”. Okazją było 20-lecie Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Zebranych powitał prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski. W Polskim Radiu 24 relacja z Klubu Księgarza oraz rozmowa Wiesława Molaka z Ireną Piłatowską, redaktor naczelna Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia.
Audio
  • 20.01.19 20-lecie Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia
Irena Piłatowska
Irena PiłatowskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W trakcie jublieuszowego spotkania, prezes publicznego nadawcy podkreślił, że polski reportaż radiowy w swojej historii niejednokrotnie odnosił międzynarodowe sukcesy symbolizowane nazwiskami Witolda Zadrowskiego, Jacka Stwory, Janiny Jankowskiej czy Ireny Piłatowskiej. Andrzej Rogoyski przypomniał, że 1 sierpnia 1998 roku powstało Studio Reportażu i Dokumentu jako samodzielna jednostka producencka Polskiego Radia, a jednocześnie największa w polskim radiu publicznym struktura profesjonalnie zajmująca się reportażem radiowym.

Więcej w całej audycji.

PR24

______________________

Data emisji: 20.01.19

Godzina emisji: 20:05


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak