X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Kobiety zdobywają branżę IT

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2015 14:40
Geek Girls Carrots to społeczność kobiet pracujących w branży IT. Ich celem jest rozwój i praca z nowymi technologiami. O tym, jak kobiety radzą sobie w świeci informatyki i programowania opowiadały w audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu Urszula Budziszewska i Małgorzata Ksionek.
Audio
  • 02.08.15 Małgorzata Ksionek: „Programowanie nie jest trudne, ale za to bardzo wciągające (…)”.
Kobiety zdobywają branżę IT
Foto: www.facebook.com/geekgirlscarrots

GGC działa m.in. w Polsce, Niemczech, Francji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Japonii. W wydarzeniach organizowanych przez Geek Girls Carrots bierze udział miesięcznie ponad 1000 osób. Regularne spotkania i warsztaty obejmują m.in. pracę z językiem programowania Java Script, Python, Scruma i UX.

– Celem warsztatów jest pokazanie, że programowanie nie jest trudne, ale za to bardzo wciągające. Można w tym odnaleźć swoją przyszłość i mam nadzieję, że udało nam się uzyskać taki efekt. Przynależność do Geek Girls Carrots to nie tylko miłość do nowych technologii, ale także pęd do zdobywania wiedzy i umiejętności – mówiła w Polskim Radiu 24 Małgorzata Ksionek, koordynatorka i mentorka warsztatów Geek Girls Carrots.

– Planem na życie jest przede wszystkim branża IT i w moim przypadku własna firma. Pracuję teraz w dużej instytucji, ale chciałabym sprawdzić się na polu własnej działalności. W przyszłości każda nisz będzie miała swoje grono stratupów, które będą starały się znaleźć swoich odbiorców – dodała Urszula Budziszewska z GGC. 

Więcej o społeczności Geek Girls Carrots w całości rozmowy.

Gospodarzem audycji była Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24/gm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak