"Jestem optymistą po meczu w Poznaniu"
We wtorek podopieczni Adama Nawałki zagrają ostatni mecz sprawdzający przed wylotem na mistrzostwa świata do Rosji. Na PGE Narodowym biało-czerwoni podejmą drużynę Litwy. W "Magazynie Sportowym" o sytuacji w polskiej kadrze rozmawiali Andrzej Janisz i Filip Jastrzębski.
2018-06-11, 20:00
Posłuchaj
Reprezentacja Polski jest już po pierwszym meczu kontrolnym przed mundialem. W Poznaniu podopieczni Nawałki zremisowali z Chile 2:2, mimo że do przerwy biało-czerwoni prowadzili dwoma bramkami. We wtorek wieczorem na PGE Narodowym w Warszawie ekipa "Orłów" zagra z reprezentacją Litwy, z kolei dzień później kadra wyleci do swojej bazy w Soczi.
Andrzej Janisz rozmawiał o kadrze biało-czerwonych z dziennikarzem redakcji sportowej Polskiego Radia Filipem Jastrzębskim.
- Ja jestem optymistą po tym meczu w Poznaniu. Oczywiście meczu towarzyskiego nie należy rozpatrywać w takiej kategorii - czy już jesteśmy gotowi na mundial czy jeszcze nie? Mecz z Chile to tak naprawdę poważnie traktuję tylko te pierwsze 45 minut - przyznał Jastrzębski.
W audycji także m.in. raport z kortów w Nottingham, gdzie Polskę reprezentują Magdalena Fręch w grze pojedynczej oraz Alicja Rosolska w deblu. Również rozgrywany jest turniej w Stuttgarcie gdzie Marcin Matkowski w grze podwójnej awansował do ćwierćfinału. Ponadto informacje ze świata piłki ręcznej i zmiana na stanowisku trenera Azotów Puławy, jak również zakończenie kariery sportowej przez Bartosza Jureckiego.
REKLAMA
Więcej w całej audycji.
Gospodarzem programu był Andrzej Janisz.
Polskie Radio 24/mb
REKLAMA
____________________
Więcej Sportu w Polskim Radiu 24
Data emisji: 11.06.2018
Godzina emisji: 19:36
REKLAMA