Po meczu Austria-Polska. Komentarze polskich piłkarzy

2019-03-22, 21:58

Polscy piłkarze cieszący się po zwycięstwie z Austrią. Foto: PAP/EPA/CHRISTIAN HOFER

Pomimo niezbyt dobrej gry i okazji bramkowych, które stworzył sobie przeciwnik, piłkarze reprezentacji Polski udanie rozpoczęli eliminacje do mistrzostw Europy 2020. Biało-czerwoni pokonali w Wiedniu Austriaków 1:0. W "Magazynie Sportowym" komentarze podopiecznych Jerzego Brzęczka oraz ich spojrzenie na przebieg spotkania.

22.03.19 Komentarze polskich piłkarzy po meczu z Austrią
+

Polacy rozpoczęli eliminacje do Euro 2020 z teoretycznie najgroźniejszym rywalem w grupie G i to meczem na jego terenie. Po wyrównanym spotkaniu Polacy zwyciężyli po golu, którego strzelił Krzysztof Piątek. Napastnik włoskiego AC Milan pojawił się na boisku w 59. minucie, a 9 minut później cieszył się z bramki po celnym strzale głową.

W jaki sposób zwycięski mecz oceniają sami piłkarze? Zapraszamy do wysłuchania "Magazynu Sportowego".