Siatkówka - Mistrzostwa Świata kobiet - Polki przed drugą rundą turnieju
Z Gdańska do Łodzi przeniosły się polskie siatkarki, które we wtorek (4.10) w Atlas Arenie rozpoczną walkę o awans do ćwierćfinału Mistrzostw Świata.
2022-10-03, 22:00
Polskie siatkarki przygotowują się w Łodzi do meczów drugiej rundy mistrzostw świata. Przystąpią do nich z szóstego miejsca w grupie F, która została utworzona z grup B i C. Do Polski, Turcji, Dominikany i Tajlandii dołączyły więc: Serbia, Stany Zjednoczone, Niemcy i Kanada.
Mecz Polek z Serbkami odbędzie się we wtorek (4.10) o 20:30. W środę o tej samej porze rywalkami biało-czerwonych będą Amerykanki, w piątek Kanadyjki, a w sobotę Niemki. Cztery z ośmiu zespołów grupy F awansują do ćwierćfinału. Oprócz Polski, Serbii, USA, Kanady i Niemiec w gr. F zagrają też Turcja, Tajlandia i Dominikana. Mecze będą rozgrywane w Atlas Arenie oraz Sport Arenie Łódź.
Druga grupa będzie rywalizować w Rotterdamie. Gospodarzem pojedynków o półfinał będą zaś Gliwice oraz Apeldoorn. Mundial potrwa do 15 października.
W Magazynie Sportowym także o drużynowych MŚ w tenisie stołowym w Chinach oraz o zapasach - podsumowanie tegorocznych występów seniorów.
REKLAMA
Posłuchaj
***
Audycja: "Magazyn sportowy"
Prowadzący: Krzysztof Kuzak
Data emisji: 03.10.2022
REKLAMA
Godzina: 20:06
Polecane
REKLAMA