X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Coraz mniej posłów w Kukiz’15. Komentarz publicystów

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2017 18:00
W ostatnich dniach klub Kukiz’15 opuścili dwaj posłowie – Sylwester Chruszcz i Adam Andruszkiewicz. Jeszcze wcześniej z ugrupowania odeszli m.in. Kornel Morawiecki i Piotr Liroy-Marzec. W Debacie Dnia Polskiego Radia 24 o przyszłości formacji Pawła Kukiza mówili Jarosław Włodarczyk z Press Club Polska i Jacek Ożóg z TV Republika.
Audio
  • 10.11.17 Coraz mniej posłów w Kukiz’15. Komentarz publicystów
Paweł Kukiz
Paweł KukizFoto: PR24 / Adam Koniecki

Jak oceniał na naszej antenie Jarosław Włodarczyk, największym problemem Kukiz’15 jest to, że ugrupowanie nie ma sprecyzowanych celów, które byłyby możliwe do osiągnięcia. – Kukiz’15 szedł do wyborów pod sztandarem wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych i kilku innych haseł, które jednak nie bardzo ma możliwość realizować – wskazywał gość PR24, zauważając przy tym pozytywne aspekty funkcjonowania formacji.

– To nie jest ugrupowanie fundamentalne. W jednych sprawach popiera rząd, w innych jest przeciwko – mówił Jarosław Włodarczyk. – Z drugiej strony, przez to formacja robi się nieco nijaka –dodawał gość PR24.

W podobnym tonie o Kukiz’15 mówił Jacek Ożóg. – Widać w tym ugrupowaniu brak wyraźnie ustalonej linii politycznej; w tym momencie wydaje się, że Paweł Kukiz „gra na przetrwanie”. Oczywiście lider tej formacji będzie mówił, że cały czas wnosi nowe projekty, a „PiS i PO to jedno zło”. Pytanie jednak, jak długo można „jechać na tym samym paliwie” – pointował dziennikarz TV Republika.


Jacek Ożóg i Jarosław Włodarczyk Jacek Ożóg i Jarosław Włodarczyk

Więcej tematów i komentarzy w całej rozmowie.

Gospodarzem programu był Krzysztof Światek.    

Polskie Radio 24/zz

___________________

Debata dnia w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

Data emisji: 10.11.17

Godzina emisji: 17.10


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gorący Temat: Będzie rozłam w Kukiz’15?

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2017 15:30
Współpracownicy posła Piotra Liroya-Marca próbują się dogadać z przeciwnikami Pawła Kukiza – informuje wtorkowa "Rzeczpospolita". W Gorącym Temacie komentarz dra hab. Łukasza Młyńczyka, politologa z Uniwersytetu Zielonogórskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Rzymkowski: nie widzę oznak rozpadu Kukiz’15

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2017 08:25
- Nie ma u nas żadnego posła, który chciałby odejść do Prawa i Sprawiedliwości. Sam byłem podejrzewany o takie zapędy. To było kuriozalne, ponieważ propozycję przejścia do PiS dostałem od dziennikarki „Gazety Wyborczej”, co pokazuje jak poważne są to propozycje. Mam wrażenie, że takie sugestie medialne mają na celu pokazanie, że jesteśmy rezerwuarem organów zastępczych dla PiS – powiedział w audycji 24 Pytania Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Do klubu Prawa i Sprawiedliwości dołączyły dwie posłanki z koła Republikanów

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2017 11:59
„Klub PiS powiększył się o dwie posłanki z koła Republikanie” - poinformował w środę szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Klub PiS liczył dotąd 234 posłów. Do Prawa i Sprawiedliwości przeszły posłanki Anna Siarkowska i Małgorzata Janowska. Zmiany personalne w Sejmie komentował w Polskim Radiu 24 Karol Gac z portalu DoRzeczy.pl
rozwiń zwiń

Czytaj także

Były poseł Kukiz’15: atakowanie rządu to brak odpowiedzialności

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2017 19:31
Sylwester Chruszcz opuścił szeregi klubu Kukiz’15. Polityk zdecydował się jednocześnie na przystąpienie do koła poselskiego Wolni i Solidarni. Jak tłumaczył w Rozmowie Polskiego Radia 24, jego decyzja została podyktowana zmianą kierunku działania macierzystego ugrupowania.
rozwiń zwiń