X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Działalność Stowarzyszenia "Manko"

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2018 08:37
Stowarzyszenie "Manko" powstało w 2004 roku na bazie studenckiego, krakowskiego miesięcznika o tej nazwie, przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Nagłaśniane w gazecie problemy i kwestie dotyczące rozwoju osobistego i zdrowia nabierają również formę kampanii społecznych.
Audio
Jedna z kampanii społecznych Stowarzyszenia Manko
Jedna z kampanii społecznych Stowarzyszenia MankoFoto: stowarzyszeniemanko.pl

"Przyszłość leży szczególnie w rękach młodych obywateli" - w tym haśle urzeczywistniają się kampanie "Ryzy Kochania", "Lokal bez papierosa", "Nie Pal Przy Dziecku" czy "Polska bez dymu".

Zwróciły one uwagę międzynarodowych organizacji zdrowia WHO, Fundacji Bloomberga, World Lung Fundation i Tabaco Free Kids. Stowarzyszenie wydaje magazyny: "Głos Seniora", "Myśl zdrowo", "Manko", "Obywatelski Kraków".

Goście PR24: Łukasz Salwatorski (prezes Stowarzyszenia), Magdalena Petryniak (wiceprezes Stowarzyszenia)

Data emisji: 17.11

Godzina emisji: 7.38

Czytaj także

Społeczeństwo Obywatelskie Reaktywacja: działalność fundacji ,,Praesterno"

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2018 08:01
Jak ustrzec się błędów, by wejść w dorosłość bez większych okaleczeń, ze świadomością swojego społecznego powołania. To jedno z najważniejszych wyzwań, stojących przed każdym młodym i niekoniecznie młodym człowiekiem, bowiem dorosłość nie mierzy się liczbą przeżytych lat, ale wagą jego jest świadomość bycia wśród innych i odpowiedzialność za podejmowane decyzje. O działalności fundacji „Praesterno” mówili w Polskim Radiu 24 Tomasz Kowalewicz - fundator i prezes Fundacji ,,Praesterno", Jan Latkowski - wiceprezes Fundacji.
rozwiń zwiń