X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Działalność Fundacji "ODA"

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019 08:01
- Najpierw powstała izba muzealna, po dwóch latach fundacja, która miała zająć się dziedzictwem rodziny Wodiczków. Nazwa fundacji to hołd im złożony – mówiła Danuta Michalik - prezes i założyciel fundacji. Gościem Polskiego Radia 24 była także Anna Machowska, członek fundacji.
Audio
Koncert sopranistki Bożeny Bujnickiej i pianisty - Aleksandra Teligi Juniora w siedzibie fundacji ODA, Wołomin, 17.05.2019
Koncert sopranistki Bożeny Bujnickiej i pianisty - Aleksandra Teligi Juniora w siedzibie fundacji ODA, Wołomin, 17.05.2019Foto: fb.com/FundacjaODA

Założyciele Fundacji "ODA" z Wołomina z ogromną pasją dbają o szerzenie kultury, odkrywając historię miasta i nieżyjących już ważnych dla niego obywateli. Organizują spotkania, warsztaty sztuki witrażu, akcje upiększające miasto.

Fundacja powstała w oparciu o historię rodziny Wodiczków - przybyszów z Czech, założycieli orkiestr dętych w Polsce. Stworzone przez fundację muzeum, pozwala na nowo odżyć muzyce i zachęcać ludzi do wspólnego domowego muzykowania.

ODA to symbol kultury Wołomina, która działa społecznie dla mieszkańców. Muzeum przyciąga swoją działalnością ludzi w różnym wieku i poprzez historię zamieszkałej niegdyś w Wołominie rodziny Wodiczków inspiruje ich do wspólnego działania.

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiał Maciej Woźniakiewicz.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 26.05.2019

Godzina emisji: 07:37

Czytaj także

Co daje człowiekowi obcowanie ze sztuką?

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2019 09:03
Dlaczego sztuka jest ważna dla człowieka? W jaki sposób wpływa na jego rozwój? Jak ją dziś odbieramy? Na ten temat w Polskim Radiu 24 mówił prof. Jerzy Miziołek, historyk sztuki, dyrektor Muzeum Narodowego w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kariera primabaleriny Bożeny Kociołkowskiej. Jak pokochać taniec?

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 08:01
Gościem Polskiego Radia 24 była tancerka Bożena Kociołkowska. W audycji "Społeczeństwo obywatelskie: Reaktywacja" mówiła między innymi o początkach swojej kariery. 
rozwiń zwiń