X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Działalność "Pośrednika Dobra"

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2019 08:11
Udzielanie bezpośredniej pomocy rzeczowej, finansowej, doradczej, w poszukiwaniu pracy, aż po potrzeby duchowe. Oto jedne z zadań "Pośrednika Dobra". O szczegółach tego przedsięwzięcia mówili goście audycji "Społeczeństwo obywatelskie: reaktywacja".
Audio
  • 20.10.19 "Społeczeństwo obywatelskie: reaktywacja"
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: facebook.com

Funkcja "Pośrednika Dobra" została stworzona przez jedną z poznańskich firm. W ramach swojej działalności wyszukuje ona osoby potrzebujące pomocy wśród swojej 150-osobowej załogi, jak i poza nią.

Pomoc uzyskują również stowarzyszenia zajmujące się charytatywną działalnością np. Stowarzyszenie "Uśmiech Nadziei" sióstr Elżbietanek z Łopienna k. Poznania, które  prowadzą i rozbudowują Dom Pomocy Społecznej. 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Tomaszem Desko, twórcą i pomysłodawcą idei, oraz z Marią Kopaszewską, "Pośrednikiem Dobra".

Audycję prowadził Maciej Woźniakiewicz.

Polskie Radio 24/db

----------------------------------------

Data emisji: 20.10.2019

Godzina emisji: 7.35

Zobacz więcej na temat: Polskie Radio 24 pomoc
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Działalność Fundacji Projekt Starsi

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2019 08:24
Niesienie pomocy seniorom i ich otoczeniu, zapobieganie wykluczeniu społecznemu i marginalizowaniu z życia osób starszych. Oto jedne z głównych celów Fundacji Projekt Starsi. Więcej o zadaniach realizowanych przez organizację mówiła Polskim Radiu 24 Magdalena Rutkiewicz, założycielka fundacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Działalność organizacji charytatywnej "Dzieło Pomocy Ojca Pio"

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2019 08:04
"Dzieło Pomocy Ojca Pio" razem z krakowską prowincją Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów niesie pomoc osobom doświadczającym bezdomności. Pomoc ma charakter kompleksowy, doraźny i specjalistyczny. Więcej o działalności organizacji mówili jej pracownicy Jolanta Kaczmarczyk i Wojciech Popielak.
rozwiń zwiń