X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Zbigniew Żurek: prawo nie musi pomagać przedsiębiorcom. Wystarczy, że nie będzie nam przeszkadzać

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2019 08:32
- Chcemy, żeby prawo było nakierowane na rynek. Ono nie musi nam pomagać, wystarczy tylko, że nie będzie nam przeszkadzać - powiedział w Polskim Radiu 24 Zbigniew Żurek, wiceprezes Biznes Center Club.
Audio
  • 16.03.19 Kapitał i praca. Zbigniew Żurek, wiceprezes Biznes Center Club
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

- Prawo musi być stabilne i jednoznaczne. Prosimy o to, żeby interpretacje podatkowe były możliwie szerokie i nie sprowadzały się tylko do jednego przypadku. Dobrze by było interpretować niektóre sprawy w oparciu o precedens tak, jak jest w systemie anglosaskim - stwierdził Zbigniew Żurek. Wiceprezes Biznes Center Club podkreślił, że prawo powinno ewoluować w sposób optymalny. - Niech się zmienia tak często jak musi - dodał.

Gość programu zaznaczył, że są w Polsce przedsiębiorcy nastawieni tylko i wyłącznie na zysk. - Chciałbym jednak, żeby takich było jak najmniej. Marzy mi się, żeby firmy miały znakomite warunki ekonomiczne, pieniądze na rozwój i wspomaganie tych, którym się gorzej w życiu wiedzie - mówił Zbigniew Żurek.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Audycję prowadziła Anna Grabowska.

Polskie Radio 24

-----------------------------------

Data emisji: 16.03.2019

Godzina emisji: 7.35

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kapitał i Praca. Eksperci o waloryzacji rent i emerytur

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2019 18:23
- Ludzie przyzwyczajają się do prognoz, a prognozy były na poziomie 3,26 proc. Tymczasem, mamy wzrost o 2,86 proc. - mówił w audycji Kapitał i Praca Bogdan Grzybowski z OPZZ, odnosząc się do corocznej waloryzacji rent i emerytur. Gościem Polskiego Radia 24 był również Jeremi Mordasewicz z Konfederacji Lewiatan. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strajk nauczycieli. "To najmocniejszy argument, którym mogą zwrócić uwagę na swoje potrzeby"

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2019 18:01
Zgodnie z ustaleniami Związku Nauczycielstwa Polskiego i oświatowej "Solidarności" strajk nauczycieli ma rozpocząć się 8 kwietnia. O planowanym proteście w Polskim Radiu 24 rozmawiali Ryszard Proksa, przewodniczący Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" i Sławomir Wittkowicz, przewodniczący Wolnego Związku Zawodowego "Solidarność-Oświata".
rozwiń zwiń