X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Trwa przesłuchanie Sławomira Nowaka przed komisją ds. Amber Gold

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2017 10:30
Sejmowa komisja śledcza ds. Amber Gold przesłuchuje Sławomira Nowaka - byłego ministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej. Jego zeznania mają związek z wątkiem dotyczącym zakupu linii lotniczych OLT Express przez spółkę Amber Gold w 2011 roku i sprawowaniem nadzoru nad Urzędem Lotnictwa Cywilnego. O przesłuchaniu byłego ministra transportu mówił w Polskim Radiu 24 Marek Domagalski (Rzeczpospolita).
Audio
  • 23.05.2017 Marek Domagalski o przesłuchaniu Sławomira Nowaka przed komisją ds. Amber Gold.
Były minister transportu w rządzie PO-PSL Sławomir Nowak zeznaje przed sejmową komisją śledczą ds. Amber Gold, 23 bm. w Sejmie
Były minister transportu w rządzie PO-PSL Sławomir Nowak zeznaje przed sejmową komisją śledczą ds. Amber Gold, 23 bm. w SejmieFoto: PAP/Radek Pietruszka

Jak podkreślał Marek Domagalski, zeznania byłego ministra są wymijające. – Wszyscy, którzy tą sprawą się zajmowali wiedzieli o co chodzi. To wszystko byli koledzy. Myślę, że czołowi politycy PO z Pomorza wiedzieli o interesach Nowaka – mówił gość Polskiego Radia 24.

Linie OLT Express zbankrutowały w lipcu 2012 roku, niespełna miesiąc później to samo stało się z gdańską spółką, która okazała się piramidą finansową. Straty spowodowane działalnością OLT Express szacuje się na ponad 87 milionów złotych.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem audycji był Wiesław Molak.

Polskie Radio 24/kk/IAR

Tym żyje kraj w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

_____________________

Data emisji: 23.05.2017

Godzina emisji: 12:16


Zobacz więcej na temat: Sławomir Nowak Amber Gold
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak