X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Paweł Mucha: jestem optymistą przed spotkaniem w Białym Domu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2018 16:47
- Jesteśmy dużym państwem europejskim i odgrywamy coraz większą rolę na arenie międzynarodowej. To dzisiaj widać. Po szczycie Trójmorza, prezydent Andrzej Duda, w pewnym sensie jako emisariusz z przesłaniem ze szczytu, uda się na spotkanie z prezydentem Donaldem Trumpem - powiedział w Polskim Radiu 24 prezydencki minister Paweł Mucha.
Audio
  • 17.09.2018 Paweł Mucha: jestem optymistą przed spotkaniem w Białym Domu

We wtorek prezydent i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda złożą wizytę oficjalną w Białym Domu, podczas której zaplanowano m.in. rozmowę "w cztery oczy" prezydentów Polski i USA, spotkanie obu par prezydenckich oraz wspólne wystąpienie dla prasy Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa.

Polska jest dziś członkiem Rady Bezpieczeństwa Narodów Zjednoczonych i liderem jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Jest bardzo mocno pokazywana jako pozytywny przykład współpracy w ramach NATO przez stronę amerykańską - podkreślił Paweł Mucha. - Jestem optymistą jeżeli chodzi o jutrzejszy dzień, bo wiem, że to jest dobrze przygotowana wizyta i wiem, że pan prezydent jedzie, żeby rozmawiać o konkretnych sprawach i jestem przekonany, że wspólna deklaracja, która się pojawi po uzgodnieniach i rozmowach w cztery oczy będzie bardzo dobrym komunikatem dla Polski i bardzo dobrym komunikatem dla Stanów Zjednoczonych - ocenił prezydencki minister.

Odnosząc się do celu wizyty powiedział, że "jednym z nich jest obecność wojsk amerykańskich w Polsce, ale i w ogóle współpraca w dziedzinie bezpieczeństwa". - Pan prezydent Donald Trump wielokrotnie wskazywał, że realizujemy nasze zobowiązania sojusznicze i że jesteśmy niezwykle solidnym i lojalnym partnerem. Dodał, że choć Polska zainteresowana jest zwróceniem uwagi USA na nasz region, to prezydenci będą rozmawiać "o polskich sprawach przede wszystkim".

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji był Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/rr

_______________________

Godz. audycji: 16.15

Data audycji: 17.08.2018

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak