X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Piotr Apel: nie chcemy, by społeczeństwo musiało wybierać mniejsze zło

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2018 19:09
- Myślę, że zawsze może być lepiej, ale wynik Kukiz'15 jest dobry. Teraz będziemy mieli setki radnych, którzy jak głęboko wierzę, będą reprezentować obywateli - mówił w Polskim Radiu 24 o wynikach wyborów samorządowych Piotr Apel, poseł Kukiz'15.
Audio
  • 22.10.18 Piotr Apel o wynikach wyborów samorządowych

Z sondażu late poll opublikowanego przez Ipsos wynika, że w wyborach do sejmików wojewódzkich w skali kraju Kukiz'15 uzyskał 5,9 proc. głosów. - Ponad milion wyborców zdecydowało się oddać na nas głos w sejmikach. To jest bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę to, jak wyglądała nasza kampania i jak ją finansowały inne partie. W tej kampanii było bardzo trudno przebić się z merytorycznymi argumentami. Dwa największe ugrupowania dążyły do jej polaryzacji, a nam mimo wszystko udało się osiągnąć dobry wynik - mówił Piotr Apel.

Poseł Kukiz'15 odniósł się także do wyników, które uzyskały inne partie. - To jest rzecz, która bardzo doskwiera polskiej polityce. Ludzie głosują przeciw danemu ugrupowaniu, a nie za programami konkretnych kandydatów. Rafałowi Trzaskowskiemu udało się przekonać mieszkańców Warszawy, że jest on jedyną alternatywą dla Patryka Jakiego. To samo próbował zrobić ten drugi. Z tym myśleniem próbuje walczyć nasza partia. Nie chcemy, by społeczeństwo musiało wybierać mniejsze zło - mówił gość.

Więcej w całej audycji.

Rozmawiał Adrian Klarenbach.

PR24

___________________

Data emisji: 22.10.18

Godzina emisji: 17:15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak