X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Agnieszka Ścigaj: Paweł Kukiz jest jednym z dwóch liderów Koalicji Polskiej

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 18:40
- Paweł Kukiz jest obok Władysława Kosiniaka-Kamysza naturalnym liderem Koalicji Polskiej, ale wewnątrz Koalicji Polskiej wspólnie uznaliśmy, że to szef PSL jest osobą, wokół której powinniśmy budować w Polsce niezależną koalicję - powiedziała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Ścigaj, posłanka Kukiz'15. 
Audio
  • 06.11.2019 Agnieszka Ścigaj o sytuacji wewnątrz Koalicji Polskiej
Agnieszka Ścigaj
Agnieszka ŚcigajFoto: PR24 / Adam Koniecki

Jak zaznaczyła Agnieszka Ścigaj, "Pawła Kukiza nie interesuje funkcja marszałka Sejmu". - Trzeba by zapytać go o jego konkretne stanowisko w tej sprawie. Myślę, że Władysław Kosiniak-Kamysz może osiągnąć jeszcze lepszy wynik w wyborach prezydenckich niż Paweł Kukiz w wyborach z 2015 r. Wziął on sobie na sztandar postulaty Pawła Kukiza i wykazuje się umiejętnością dialogu i łączenia różnych środowisk. Prezydent powinien bez podziałów słuchać wszystkich Polaków i wychodzić z dobrą dla nich inicjatywą. Władysław Kosiniak-Kamysz sprawdził się na tym polu, zawierając drogę koalicji - stwierdziła. 

- Paweł Kukiz jest obok Władysława Kosiniaka-Kamysza liderem Koalicji Polskiej, natomiast wszyscy zgodnie uznali, że to szef PSL jest osobą, która będzie rokowała na to, aby zbudować w Polsce niezależną koalicję. Paweł Kukiz sam nie deklarował takiej chęci. W tej koalicji znalazł dla siebie inną rolę i będzie dalej walczył o nasze postulaty - dodała.

kosianiak 1200.jpg
Prawybory w obozie opozycji? Lider PSL chce debaty z kandydatem PO

"Najważniejszy był cel"

Agnieszka Ścigaj się ona także do postaci lidera Kukiz'15. - Paweł Kukiz jest obok Władysława Kosiniaka-Kamysza liderem Koalicji Polskiej, natomiast wszyscy zgodnie uznali, że to szef PSL jest osobą, która będzie rokowała na to, aby zbudować w Polsce niezależną koalicję. Paweł Kukiz sam nie deklarował takiej chęci. W tej koalicji znalazł dla siebie inną rolę i będzie dalej walczył o nasze postulaty - zaznaczyła.

- Dla nas najważniejszy był cel, a nie środki i możliwości, które pojawiły się po drodze. Większość osób, które znam, to osoby dla których cele i misje były najważniejsze. Ta kadencja Sejmu była dla nas trudna, gdyż wszystkie siły były skierowane ku temu, by na scenie politycznej zostały dwa ugrupowania - podkreśliła posłanka.

Więcej w nagraniu.

"Rozmowę PR24" prowadził Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/pkr

_____________________

Data emisji: 06.11.2019

Godzina emisji: 17.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piotr Apel: PSL i Kukiz'15 chcą tworzyć blok, który będzie prawdziwą chadecją

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019 13:44
- Wynik Kukiz'15 i PSL jest na tyle satysfakcjonujący, że jest wyższy od prognozowanych, a nawet jest mu bliżej do dwucyfrowego wyniku. To pierwszy krok do budowania siły chadeckiej, która ma postulaty obywatelskie - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Apel z Kukiz'15.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kacper Płażyński: Donald Tusk nie podołał trudom wyścigu prezydenckiego

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 15:11
- "Jaki koń jest, każdy widzi" i wygląda na to, że ten koń nie wytrzymał tego wyścigu. To dobra decyzja i jeszcze lepsza decyzja dla Polski - skomentował w Polskim Radiu 24 decyzję Donalda Tuska o niekandydowaniu w wyborach prezydenckich Kacper Płażyński z PiS.
rozwiń zwiń