more_horiz

Iwona Arent: szczepmy się, to ratuje życie

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2021 18:45
- Jestem zadowolona, że wprowadzamy obowiązek szczepienia dla pewnych grup zawodowych, jak widać, czasami trudno liczyć na rozsądek - mówiła w Polskim Radiu 24 Iwona Arent z Prawa i Sprawiedliwości.
Poseł PiS Iwona Arent
Poseł PiS Iwona ArentFoto: PR24

W piątek obchodzimy wigilię Bożego Narodzenia, wyjątkowy dzień dla wszystkich chrześcijan. Iwona Arent opowiadała o świątecznych przygotowaniach w jej domu.

Jak dodała, w czasie świąt najważniejszy jest serdeczny, ciepły kontakt. - Nie powinniśmy kłócić się przy stołach ze względu na politykę, powinniśmy raczej szukać tego, co nas łączy, a nie dzieli - mówiła gość audycji.

"Szczepmy się, to ratuje życie"

W kontekście świątecznych spotkań posłanka odniosła się także do niebezpieczeństw, jakie niesie ze sobą epidemia koronawirusa. - Jestem zadowolona, że wprowadzamy obowiązek szczepienia dla pewnych grup zawodowych, jak widać, czasami trudno liczyć na rozsądek. Lekarze cały czas apelują, mówią, że dziś umierają przede wszystkim osoby niezaszczepione (…). Jeżeli nie potrafimy tego zrozumieć, to jestem zdania, że należy ostro wymagać i nakazywać szczepienia, sprawdzać, czy są maseczki, zachowany dystans społeczny i respektowane inne ograniczenia. Szczepmy się, to ratuje życie - podkreśliła. 

Posłuchaj
13:16 PR24_mp3 2021_12_23-17-35-29.mp3 Iwona Arent o świętach Bożego Narodzenia (Polskie Radio 24 / Rozmowa PR 24)

Czytaj także:

Więcej w zapisie audycji. 

* * *

Audycja: Rozmowa PR 24

Prowadzący: Adrian Klarenbach

Gość: Iwona Arent

Data emisji: 23.12.2021

Godzina emisji: 17.35

PR24/ka

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem