X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Prezes Polskiego Fundusz Rozwoju: PPK to szereg korzyści dla Polski

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2018 17:10
System emerytalny, przemysł zbrojeniowy czy współpraca nauki z biznesem to tylko część tematów tegorocznego Kongresu 590. W Jasionce pod Rzeszowem w jednym miejscu spotkają się politycy, samorządowcy przedsiębiorcy i eksperci z różnych dziedzin. Gościem Polskiego Radia 24 w studiu w Jasionce był Paweł Borys, prezes Polskiego Fundusz Rozwoju. 
Audio
  • 15.11.18 Prezes Polskiego Fundusz Rozwoju: PPK to szereg korzyści dla Polski
Paweł Borys
Paweł BorysFoto: Anna Mościcka/CC4.0

- Polski Fundusz Rozwoju znany jest raczej z tych dużych, spektakularnych transakcji, takich jak inwestycje w PKO S.A. czy Polskie Koleje Liniowe. To oczywiście ważne transakcje, natomiast jest to tylko kilka spółek spośród 2 mln Polskich przedsiębiorstw. Naszym priorytetem jest to, aby wspierać rozwój sektora przedsiębiorstw w Polsce, a z tego jesteśmy nieco mniej znani - mówił Paweł Borys. 

Na drugi dzień wydarzenia zaplanowano wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego. Przedsiębiorcy, eksperci i politycy będą rozmawiać również o przyszłym budżecie Unii Europejskiej, cyberbezpieczeństwie, unijnej polityce klimatycznej czy polskich firmach na globalnych rynkach. Organizatorzy zaplanowali również prezentację raportu Fundacji Republikańskiej „Polska 2118”.

- Pracownicze plany kapitałowe to jedna z najważniejszych reform w Polsce od wielu lat, przynajmniej w wymiarze długoterminowym. Jest on ważny zarówno dla bezpieczeństwa finansowego Polaków, jak i dla perspektyw rozwoju polskiej gospodarki. Każdy pracownik w swoim miejscu pracy może oszczędzać na cele emerytalne. Jeżeli odłoży złotówkę, to drugą dołoży mu pracodawca i w ten sposób zostanie stworzony duży kapitał, który będzie wpływał do gospodarki - mówił gość - Pracownicze plany kapitałowego to szereg korzyści dla Polski - dodał.

Wydarzenie odbywa się po raz trzeci. Kongres odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Andrzeja Dudy. Patronem medialnych wydarzenia jest Polskie Radio.

Więcej w całej audycji.

Rozmawiała Anna Grabowska.

PR24/PAP

___________________

Data emisji: 15.11.18

Godzina emisji: 13:35


Zobacz więcej na temat: pracownik emerytura
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak