X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wiceminister środowiska: dla Polski bardzo ważna jest neutralność klimatyczna

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2018 16:39
- Kluczowe jest określenie globalnych wyzwań wynikających z ekstremalnych zjawisk pogodowych. To pierwszy COP 24 istniejący w przestrzeni internetowej - mówił w Polskim Radiu 24 Sławomir Mazurek, wiceminister środowiska.
Audio
  • 30.11.18 Sławomir Mazurek: ważnym celem neutralność klimatyczna
Wiceminister środowiska Sławomir Mazurek
Wiceminister środowiska Sławomir MazurekFoto: facebook.com/Ministerstwo Środowiska

Wiceminister środowiska podkreślił, że głównym celem Polski jest neutralność klimatyczna. - Chcemy redukcji dwutlenku węgla w atmosferze. Zależy nam na wynegocjowaniu wdrażania rozwiązań z Paryża. Najtrudniejsze są obszary dotyczące pieniędzy. Wielkie propozycje wymagają dużych środków finansowych. Rozmowy na każdy temat są ważne - powiedział gość Polskiego Radia 24.

Sławomir Mazurek skomentował również fakt, że kopalnie sponsorują szczyt klimatyczny w Katowicach. – Miejsce obrad staje się strefą eksterytorialną ONZ. To, kto jest sponsorem, nie ma wpływu na końcowy efekt negocjacji. Gdybyśmy dzisiaj wyłączyli wszystkie elektrownie węglowe, doszłoby to katastrofy. Trzeba pamiętać o bezpieczeństwie energetycznym - podsumował gość PR24.

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiał Krzysztof Grzybowski.

PR24/ras

____________________ 

Data emisji: 30.11.2018

Godzina emisji: 15.09

Czytaj także

Wracają kontrole graniczne. Wszystko przez szczyt klimatyczny

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2018 06:33
Od czwartku granicę z Niemcami, Litwą, Czechami i Słowacją można przekraczać tylko w wyznaczonych miejscach. Kontrole wprowadzono tymczasowo w związku ze szczytem klimatycznym ONZ COP 2018. Potrwają do 16 grudnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szczyt klimatyczny w Katowicach: Polska przedstawi sukcesy w redukcji CO2

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 14:40
Jak mówił we wtorek minister środowiska Henryk Kowalczyk, podczas szczytu klimatycznego w Katowicach, Polska przedstawić własne doświadczenia i sukcesy w redukcji emisji CO2. Podczas COP 24 będą prowadzone negocjacje co do sposobów powstrzymania globalnego ocieplenia.
rozwiń zwiń