X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Publicysta: głównym hasłem PO i Nowoczesnej jest "antyPiS"

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 12:24
- W podobny sposób zadziałała Zjednoczona Prawica - powiedział w Polskim Radiu 24 Mateusz Kosiński z Tygodnika "Solidarność", odnosząc się do spekulacji dotyczących powołania wspólnego klubu poselskiego przez Koalicję Obywatelską. 
Audio
  • 4.12.18 Mateusz Kosiński: głównym hasłem PO i Nowoczesnej jest "antyPiS"
Grzegorz Schetyna
Grzegorz Schetyna Foto: PlatformaObywatelska/Twitter

Jak podkreślał na naszej antenie Mateusz Kosiński, ewentualne połączenie klubów Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej, może być krokiem w dobrym kierunku, w kontekście notowań ugrupowań liberalnych. - Tak właśnie zadziałała Zjednoczona Prawica. Gdy PiS startował oddzielnie z Solidarną Polską, ponosił porażki. To, co teraz dzieje się po stronie opozycji, przypomina proces, jaki przeszła prawica. Integracja jej pomogła - wskazywał gość Polskiego Radia 24, zauważając przy tym, że jest spoiwo między ugrupowaniami opozycyjnymi. - Głównym hasłem PO i Nowoczesnej jest "antyPiS". To jest czynnik spajający - wskazywał. 

W ocenie publicysty, Nowoczesna na początku swojego istnienia miała być, w założeniu, "Platformą Obywatelską-bis". - Hasła programowe obu ugrupowań nie różnią się zbyt mocno. To miały być nowe twarze, ale te same idee. Porażka Nowoczesnej jest porażką personalna. Okazało się, że lider jest fatalny, podobnie zaplecze. Okazało się, że partia ekonomistów nie potrafi wypełnić prostych papierów. To kuriozum. Takie partie jak Samoobrona sobie z tym radziły - powiedział Mateusz Kosiński. 

Więcej - m.in. o tworzeniu nowej formacji przez Roberta Biedronia, a także o tym, czy np. Sojusz Lewicy Demokratycznej zdecyduje się na współpracę w ramach Koalicji Obywatelskiej - w całej audycji. 

Gospodarzem programu był Ryszard Gromadzki

Polskie Radio 24/zz

-----------------------------

Data emisji: 4.12.18 

Godzina emisji: 11.12

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jakie są szanse przystąpienia kolejnych ugrupowań do Koalicji Obywatelskiej?

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2018 17:03
- Nie uważam, że połączenie klubów Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej to dobry pomysł - powiedział Jerzy Meysztowicz (Nowoczesna). - Mam nadzieję, że Koalicja Obywatelska będzie się rozszerzać - podkreślił Arkadiusz Myrcha (Platforma Obywatelska). Goście Polskiego Radia 24 mówili o współpracy w ramach Koalicji Obywatelskiej.
rozwiń zwiń