X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Witold Repetowicz: konferencja bliskowschodnia nie przyniosła żadnych efektów

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2019 16:10
- Zbyt małe zainteresowanie towarzyszy sytuacji na Bliskim Wschodzie. Ten temat ciągle będzie wracał, od niego nie uciekniemy. Nie da się oderwać objawów od korzeni - powiedział Witold Repetowicz, ekspert ds. Bliskiego Wschodu.
Audio
  • 21.02.19 Witold Repetowicz o skutkach konferencji bliskowschodniej
Witold Repetowicz
Witold RepetowiczFoto: PR24/AK

W warszawskim spotkaniu ministerialnym poświęconym problematyce pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie wzięli udział przedstawiciele kilkudziesięciu krajów z całego świata, m.in. wiceprezydent USA Mike Pence i premier Izraela Benjamin Netanjahu, a także szeroka reprezentacja Bliskiego Wschodu, w tym delegacje Arabii Saudyjskiej, Kataru, Jemenu, Jordanii, Kuwejtu czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz przedstawiciele wszystkich państw Unii Europejskiej.

Czytaj więcej
24niedz 663.jpg
"7x24". Skutki konferencji bliskowschodniej w Warszawie. Komentarze polityków

- Na Bliskim Wschodzie podziały przebiegają na kilku liniach konfliktowych. Konferencja w warszawie była zorganizowana wokół jednej z nich, dlatego państwa, które Iranu nie lubią przyjechały do polskiej stolicy - zauważył Witold Repetowicz. Ekspert ocenił, że "konferencja bliskowschodnia nie przyniosła żadnych efektów". - Mike Pence, Mike Pompeo i Benjamin Netanjahu wypowiadali antyirańskie tezy, ale z deklaracji końcowej szczytu nic nie wynika - dodał.

Gość programu stwierdził, że relacje polsko-irańskie w czasie konferencji bliskowschodniej zostały przyćmione przez nasz konflikt z Izraelem. - W perspektywie irańskich mediów i ich odbiorców ustawia to nas w pozytywnym świetle - komentował Witold Repetowicz.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadził Antoni Trzmiel.

Polskie Radio 24/jp

-----------------------------

Data emisji: 21.02.2019

Godzina emisji: 15.35

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Maciej Kożuszek: najważniejsi gracze narzucili narracje konferencji bliskowschodniej

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2019 16:54
- Najważniejsze osoby obecne na konferencji bliskowschodniej, czyli wiceprezydent USA Mike Pence, sekretarz stanu USA Mike Pompeo i premier Izraela Benjamin Netanjahu, narzuciły agendę szczytu w Warszawie - powiedział w Polskim Radiu 24 Maciej Kożuszek, szef działu zagranicznego "Gazety Polskiej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz Morawiecki: konferencja bliskowschodnia to początek czegoś większego

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2019 08:29
- Mam nadzieję, że konferencja dot. Bliskiego Wschodu to początek cywilizowania stosunków międzynarodowych w odniesieniu do tego regionu. Dzięki niej mówi się o "procesie warszawskim", jako otwarciu nowych możliwości we wzmacnianiu pokojowych relacji na świecie - powiedział premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń