X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Piotr Zgorzelski: szanujemy prawa mniejszości oraz uczucia religijne

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 13:49
- Obecnie PSL tworzy Koalicję Polską, opartą na trzech filarach: katolickiej nauce, personalizmie wynikającym z nauk Jana Pawła II oraz na subsydiarności - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Zgorzelski z Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Audio
Piotr Zgorzelski
Piotr ZgorzelskiFoto: PR24

Lider Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz informował po sobotnim posiedzeniu rady naczelnej PSL, że podjęto uchwałę o budowie bloku na wybory parlamentarne pod nazwą Koalicja Polska. Do współpracy zaprosił ugrupowania, którym bliskie są "wartości chrześcijańskie, demokratyczne, ludowe i narodowe".

- Dyskusja w PSL trwa. Nie epatujemy jednak opinii publicznej naszymi sprawami. Nasza partia ma najbardziej rozbudowaną strukturę ze wszystkich. Goręcej jest w mediach, na zewnątrz, niż w samej partii. Osiągnęliśmy bardzo dobry wynik do Parlamentu Europejskiego, wykonaliśmy założony plan i zdobyliśmy trzy mandaty. W wymiarze polityki wewnętrznej PSL zrealizowało swój plan, a w wymiarze europejskim cieszę się, że będziemy w grupie partii współrządzących Unią Europejską - powiedział Piotr Zgorzelski.

Polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego stwierdził, że "PiS to pyrrusowi zwycięzcy - w europarlamencie eurodeputowani PiS będą grzali ławę, a PSL trafi do Europejskiej Partii Ludowej i będzie współrządzić". - Nigdy nasi kandydaci, a wśród nich m.in. Adam Jarubas i Urszula Pasławska, nie uzyskali tak wysokich wyników w wyborach do PE. Gdyby był odpływ z PSL, to nie mielibyśmy żadnego mandatu do PE - mówił gość Polskiego Radia 24.

- Obecnie PSL tworzy Koalicję Polską, opartą na trzech filarach: katolickiej nauce, personalizmie wynikającym z nauka Jana Pawła II oraz na subsydiarności. Szanujemy prawa mniejszości oraz uczucia religijne. Jesteśmy jako PSL po rozmowach z różnymi środowiskami m.in. z bezpartyjnymi samorządowcami - stwierdził Piotr Zgorzelski.

Więcej w całej audycji.

Rozmawiał Antoni Trzmiel.

Polskie Radio 24/dn/PAP

-------------------

Data emisji: 11.06.2019

Godzina emisji: 13.09

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piotr Zgorzelski z PSL: niskie zarobki są powodem selekcji negatywnej do zawodu nauczyciela

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2019 07:50
- W istocie ten strajk jest kryzysem społecznym, bo dotyka nie tylko tej grupy, ale poprzez to, że ma przełożenie na funkcjowanie wszystkich, szczególnie rodziców, odbija się także na życiu innych ludzi - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Piotr Zgorzelski (PSL).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Sawicki: informacje o śmierci PSL-u są przedwczesne

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 14:30
- Głupi ludzie i głupie czyny zdarzają się po obu stronach sceny politycznej. Ciągle chcemy tę Polskę rozorywać na dwa. A moim celem, ale także celem PSL-u, jest skończyć z duopolem partyjnym w Polsce - powiedział w Polskim Radiu 24 Marek Sawicki, poseł PSL.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Sawicki (PSL): poprawia się przywództwo w PSL

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2019 14:30
-  Musimy odzyskać tych wyborców, co od nas odeszli, a może zyskać nowych. Budujemy Koalicję Polską, ale nie przeciwko PiS, a na rzecz. Pół roku temu mówiłem, że samo anty-PiS nie wystarczy do wygrania wyborów - powiedział w Polskim Radiu 24 Marek Sawicki, poseł PSL.
rozwiń zwiń