X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jerzy Meysztowicz (Nowoczesna): sprawa Łukasza Piebiaka to olbrzymia afera

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2019 16:55
- Nic w Ministerstwie (Sprawiedliwości - przyp. red.) nie dzieje się bez wiedzy Zbigniewa Ziobro. Jest on kolejną osobą, która powinna podać się do dymsji - powiedział o sprawie wiceministra Łukasza Piebiaka w Polskim Radiu 24 Jerzy Meysztowicz z Nowoczesnej.
Audio
  • 20.08.2019 Jerzy Meysztowicz: Zbigniew Ziobro powinien podać się do dymisji (Rozmowa PR24)

Wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak podał się do dymisji. "W poczuciu odpowiedzialności za powodzenie reform, którym poświęciłem cztery lata ciężkiej pracy, składam na ręce Ministra Sprawiedliwości rezygnację z urzędu podsekretarza stanu" - zaznaczył w oświadczeniu.

>>>[CZYTAJ WIĘCEJ] Łukasz Piebiak podał się do dymisji. "W poczuciu odpowiedzialności za reformę sądownictwa"

Ma to związek z doniesieniami portalu Onet.pl. Portal opisał kontakt, jaki w mediach społecznościowych wiceszef MS zawarł z kobietą o imieniu Emilia, która miała prowadzić akcje dyskredytujące niektórych sędziów, m.in. szefa Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia prof. Krystiana Markiewicza.

Jerzy Meysztowicz: w MS nic się nie dzieje bez wiedzy Zbigniewa Ziobro

W opinii Jerzego Meysztowicza sprawa jest "olbrzymią aferą", a treść oświadczenia byłego już wiceministra to "ponury żart". - Pytanie, kto jest w stanie wyjaśnić tę sytuację, kiedy Prokuratorem Generalnym i zwierzchnikiem wiceministra był Zbigniew Ziobro, a Łukasz Piebiak był jego prawą ręką - powiedział poseł.

Czytaj więcej
piebiak pap 1200.jpg
Wiceminister sprawiedliwości oskarżony o akcje dyskredytujące sędziów. Premier: zażądałem wyjaśnień od Zbigniewa Ziobro

- Nic w ministerstwie nie dzieje się bez wiedzy Zbigniewa Ziobro. Jest on kolejną osobą, która natychmiast powinna podać się do dymisji albo zostać zdymisjonowana dlatego, że nie ma żadnych wątpliwości, że te działania miały aprobatę ministra. Tam jest taka zależność - ocenił Jerzy Meysztowicz.

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy.

Rozmawiał Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24, msze, PAP

-------------------------

Data emisji: 20.08.2019

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jan Strzeżek: liczę na szybkie wyjaśnienie sprawy Ł. Piebiaka

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2019 15:30
- Mam nadzieję, że ta publikacja jest nieprawdziwa, że to "fake". Jeżeli nie, to decyzja jest w rękach premiera - powiedział w Polskim Radiu 24 o sprawie wiceministra sprawiedliwości Łukasza Piebiaka Jan Strzeżek, polityk Porozumienia, radny warszawskiej dzielnicy Bielany.
rozwiń zwiń