X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Moralność do cna zakłamana". Bogdan Pęk o zaszczepionych na WUM poza kolejnością

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2021 10:03
- To jest moralność postkomunistyczna, do cna zakłamana, pełna pruderii i tego wszystkiego, co ma pejoratywne znaczenie - stwierdził w Polskim Radiu 24 w kontekście osób zaszczepionych na WUM poza kolejnością Bogdan Pęk, były senator i eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości.
Audio
  • Bogdan Pęk o szczepieniach poza kolejnością (Temat Dnia/Gość PR24)
Bogdan Pęk
Bogdan PękFoto: PAP/Grzegorz Michałowski

Pęk przyznał, że szczepienia poza kolejnością w żadnym razie go nie dziwią. Skomentował zaszczepienie Romana Kurnika poza kolejnością. - Choć jest to pewien przypadek jednostkowy, to on jednak przypomina, jak strasznym błędem dla tzw. młodej polskiej demokracji było nieprzeprowadzenie dekomunizacji, a przede wszystkim lustracji, uczciwej, sprawnej lustracji, która by nikogo nie krzywdziła, a pokazywała tylko, kto w przeszłości był pracownikiem bądź tajnym współpracownikiem służb - zaznaczył gość Polskiego Radia 24.

WUM forum 1200.jpg
"Stanowczo dementujemy nieprawdziwe informacje". NFZ i ARM o rzekomym zaangażowaniu w szczepienia poza kolejnością

- Symbioza dawnego PRL, którego przecież sercem i mózgiem były służby specjalne (...) nadal trwa - stwierdził Pęk. - Ta symbioza leży u podstaw ich bogacenia się i tworzenia układu towarzyskiego, a nade wszystko układu informacyjnego czy propagandowego, który ma ogromny wpływ na politykę - powiedział.

Posłuchaj
16:43 _PR24_AAC 2021_01_11-09-42-50.mp3 Bogdan Pęk o szczepieniach poza kolejnością (Temat Dnia/Gość PR24) 

Czytaj również:

Zdaniem Pęka "mamy do czynienia z sytuacją, gdzie czołówka głównej stacji opozycyjnej zaszczepiła się niezgodnie z obowiązującymi przepisami, pokazując społeczeństwu polskiemu figę".

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Michał Rachoń
Gość: Bogdan Pęk
Data emisji: 11.01.2020
Godzina: 10.42

itom/pr24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Były oficer SB zaszczepiony poza kolejnością. Prof. Domański: to bardzo zaskakujące

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2021 18:43
 - Jest to dla mnie zaskoczeniem, w tym sensie, że do tej pory kategoria osób, które się zaszczepiły poza kolejką koncentrowała się na świecie artystycznym, znanych aktorach, niektóry politykach, a w ciągu ostatnich dni na przedstawicielach środowiska biznesu. Ta postać nasuwa potrzebę wyjaśnienia przyczyn dlaczego akurat on - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 prof. Henryk Domański, socjolog.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ciągle nie usłyszeliśmy przeprosin". Jan Śpiewak o szczepieniach poza kolejnością

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2021 18:41
- Myślę, że ta cała sytuacja pokazuje jak w soczewce pewne zachowania, pewne mechanizmy, to jak nasze państwo funkcjonuje, jak funkcjonuje nasze społeczeństwo. (...) Polacy gdzieś to widzą, gdzieś to czują, a teraz faktycznie mieli szansę kogoś złapać za rękę - mówił w Polskim Radiu 24 aktywista, społecznik, przewodniczący Stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak.
rozwiń zwiń