more_horiz

Europoseł opozycji przyznaje, kto stoi za blokowaniem KPO. Kuźmiuk: karty zostały odkryte

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2022 12:04
- Pani von der Leyen jest reprezentantką Niemiec, więc wszystko by się zgadzało. Rzeczywiście jest to wypowiedź szokująca - mówił w Polskim Radiu 24 Zbigniew Kuźmiuk (europoseł PiS). 
Zbigniew Kuźmiuk
Zbigniew KuźmiukFoto: PR24

Politycy Platformy Obywatelskiej kontynuują przedwyborcze spotkania z Polakami. 18 listopada Anna Wojciechowska oraz Marta Wcisło przemawiały do mieszkańców Ełku.

- Niemcy widzą, jaka jest sytuacja w naszym kraju. Przecież to są tak samo inteligentni ludzie. Dlatego są zablokowane pieniądze, żebyśmy tych pieniędzy nie dostali, bo wiadomo będzie, że te pieniądze zostaną zmarnowane i to będzie gwóźdź do trumny - stwierdziła na spotkaniu z ełczanami Anna Wojciechowska.

Do słów europoseł PO odniósł się Zbigniew Kuźmiuk. - Rzeczywiście, karty zostały położone na stół. Nie wiem, czy poseł Wojciechowska jest "w jądrze" polityki PO, ale rozumiem, że posługuje się argumentacją, która pojawia się w tym środowisku - przyznał.

- Mam nadzieję, że przewodniczący Donald Tusk, który często zabiera głos, atakuje PiS, w tej sprawie publicznie się wypowie, czy tak rzeczywiście jest, czy pani Wojciechowska dostanie zakaz występu w mediach, dlatego, że powiedziała nieprawdę - dodał gość audycji.     

Więcej w nagraniu.

 
Posłuchaj
12:11 PR24 2022_11_21-10-46-54.mp3 Zbigniew Kuźmiuk o sprawie polskiego KPO ("Temat dnia/Gość PR24")
 

* * *

Audycja: "Temat dnia / Gość PR24

Prowadzi: Michał Rachoń

Gość: Zbigniew Kuźmiuk (europoseł PiS)

Data emisji: 21.11.2022

Godzina emisji: 10.46

kmp/kor

Zobacz także

Zobacz także