X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Festiwal muzyczny Trzy-Czte-Ry Konteksty Kontrasty Konfrontacje

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2019 09:00
Gośćmi audycji "Rozmowa kulturalna" była Lilianna Zalesińska – mezzosopran oraz Paweł Ngo - producent Festiwalu „Trzy-Czte-Ry Konteksty Kontrasty Konfrontacje". Koncerty w ramach tego wydarzenia odbywają się w Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.
Audio
Festiwal muzyczny Trzy-Czte-Ry Konteksty Kontrasty Konfrontacje
Festiwal muzyczny Trzy-Czte-Ry Konteksty Kontrasty KonfrontacjeFoto: PR24

W roku 2019 r. Festiwal poświęcony Witoldowi Lutosławskiemu z okazji 25. rocznicy jego śmierci.

"Uhonorujemy unikatową postać polskich estrad: pianistę, improwizatora i kompozytora - Szábolsca Esztényi'ego. Ten wybitny artysta, który kilkadziesiąt lat temu z powodów politycznych wyemigrował z Węgier do Polski, obchodzić będzie swoje 80-lecie. Kolejnymi Kontekstami będzie działalność dwojga młodych, ale już uznanych za czołowych polskich muzyków: wiolonczelisty Marcina Zdunika oraz pianisty Szymona Nehringa, tryumfatora XV Międzynarodowego Mistrzowskiego Konkursu im. Artura Rubinsteina w Tel-Avivie. Muzyce Lutosławskiego towarzyszyć będą także utwory najbardziej rozpoznawalnych w świecie ambasadorów polskiej sztuki - Fryderyka Chopina, Karola Szymanowskiego, Henryka Mikołaja Góreckiego" - informują organizatorzy.

Festiwal rozpoczął się 28 maja i potrwa do 19 czerwca 2019 r. Informację o wydarzeniu na: https://festiwaltrzycztery.pl/

Gospodynią audycji "Rozmowa kulturalna" była Maja Kluczyńska.

PAP/Polskie Radio 24/tb

-------------------------------------

Data emisji: 29.05.2019

Godzina emisji: 23.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Spektakl "Inni ludzie" w reż. Grzegorza Jarzyny - najnowsza premiera TR Warszawa

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2019 10:04
Audycja "DOMAGAŁAsięTEATRU" poświęcona została scenicznej adaptacji poematu hiphopowego Doroty Masłowskiej, najnowszej premierze TR Warszawa. Gościem Polskiego Radia 24 był zaś autor spektaklu, wybitny reżyser teatralny, Grzegorz Jarzyna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Turnus mija a ja niczyja" oraz "Instytut Goethego" – teatr komponowany Cezarego Tomaszewskiego

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2019 14:40
Z okazji premiery spektaklu "Turnus mija, a ja niczyja. Operetka sanatoryjna" w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie, gościem audycji "DOMAGAŁAsięTEATRU" był znakomity reżyser teatralny i choreograf - Cezary Tomaszewski.
rozwiń zwiń