more_horiz

Komodo na opolskim festiwalu. "Zabawa będzie taka jak w najlepszych klubach świata"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2022 08:50
- Niespodzianką jest to, że po raz pierwszy występujemy z zespołem "Mazowsze". Mamy nadzieję, że te dwa światy fajnie się ze sobą połączą w całość - mówili w Polskim Radiu 24 członkowie zespołu Komodo. 
Komodo wystąpi w Opolu m.in. z zespołem Mazowsze
Komodo wystąpi w Opolu m.in. z zespołem "Mazowsze"Foto: https://www.facebook.com/komodo.poland

Komodo to zespół, który składa się z trzech DJ-ów. Od lat odnoszą wielkie sukcesy nie tylko w Polsce, ale również na rynku międzynarodowym.

Trio z Małopolski jest najdłużej działającą formacją produkującą muzykę klubową w Polsce. To właśnie do Komodo należą m.in. takie rekordy jak największa liczba wyświetleń na Youtubie coveru hitu lat 80. "I Just Died In Your Arms" - ponad 173 mln odsłon i "Is This Love" - ponad 25 mln odsłon.

Trio z Małopolski jest najdłużej działającą formacją produkującą muzykę klubową w Polsce. To właśnie do Komodo należą m.in. takie rekordy jak największa liczba wyświetleń na Youtubie coveru hitu lat 80. "Is This Love" - ponad 3 mln odsłon. 

Grupa wystąpi na tegorocznym 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. - Od 20 lat tworzymy, produkujemy, gramy. Teraz dopiero zostaliśmy zauważeni na polskich festiwalach. Mamy też możliwość pokazać się od strony produkcyjnej - występujemy w przeróbce utworu "Zabawa w stylu folk", czyli otwieramy Opole i ten utwór towarzyszy nam i wielu innym wykonawcom - zdradził zespół. 

Grupa przyznała, że obecny rok jest dla niej przełomowy, bo zaczyna grać i miksować po polsku.  

- Skoro jest to festiwal polskiej piosenki, to musimy zagrać coś polskiego, ikonę, Krzysia Krawczyka, oczywiście w nowych, naszych aranżacjach, z nowymi wokalistami. Zabawa będzie taka jak w najlepszych klubach świata - zapowiedzieli muzycy. 

Więcej w nagraniu.

Posłuchaj
22:54 PR24 2022_06_17-23-35-56.mp3 Zespół Komodo o swojej twórczości i występie na 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu ("Weekend kulturalny") 

***

Audycja"Weekend kulturalny"

Prowadziła: Maja Kluczyńska

Goście: zespół Komodo

Data emisji: 17.06.2022

Godz. emisji: 23.35

kmp

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem