more_horiz

"7x24" - na żywo w Polskim Radiu 24

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 09:05
Gośćmi audycji "7x24" są: Agnieszka Ścigaj (Kukiz'15), Gabriela Morawska-Stanecka (Wiosna), Daniel Milewski (Prawo i Sprawiedliwość), Jarosław Porwich (Wolni i Solidarni), Marcin Święcicki (Platforma Obywatelska), Andrzej Szejna (Sojusz Lewicy Demokratycznej).
7x24. Audycja polityczna w Polskim Radiu 24 prowadzona przez Katarzynę Gójską
"7x24". Audycja polityczna w Polskim Radiu 24 prowadzona przez Katarzynę GójskąFoto: PR24

W studiu Polskiego Radia 24 spotykają się przedstawiciele wszystkich głównych sił parlamentarnych. Będą musieli zmierzyć się m.in. z pytaniami i opiniami słuchaczy.

Audycja składa się z czterech części tematycznych odnoszących się do najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Kluczowe dla danego tematu wypowiedzi polityków, będą uzupełniane najciekawszymi pytaniami lub komentarzami słuchaczy nagrywanymi przez cały tydzień. W ten sposób, nie tylko prowadząca - Katarzyna Gójska - ale także słuchacze - zmuszą gości audycji do rozliczenia mijającego tygodnia.

- Na antenie Polskiego Radia 24, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę dostarczamy słuchaczom najważniejsze informacje i gorące komentarze. Nowa audycja "7x24" jest kwintesencją tego co robimy w każdej minucie naszego programu – mówi Paweł Piszczek, Redaktor Naczelny PR24.

"7x24" to radiowy, polityczny program Polskiego Radia 24 współtworzony przez słuchaczy. Przez całą dobę, dzwoniąc pod numer 226452400 mogą nagrać pytanie lub krótki komentarz polityczny. Najciekawsze wypowiedzi i pytania zostaną wyemitowane podczas najnowszej audycji "7x24". 

Audycja jest transmitowana przez TV Republika, w niedzielę 10 lutego od godz. 9:06

7x24 - wszystkie audycje


 

Zobacz więcej na temat: Polskie Radio 24 W POLSKIM RADIU
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak