X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Plany i marzenia studentów Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2018 19:23
- Na studiach zorientowałam się, że myślę zupełnie o czymś innym niż jest mowa na wykładach, na których siedzę - mówiła w Polskim Radiu 24 Monika Cieciora, studentka III roku WA Akademii Teatralnej w Warszawie. W audycji "Domagała się teatru", rozmowa o życiowych wyborach i o tym, dlaczego warto zostać aktorem. Gośćmi Polskiego Radia 24 byli również Bartosz Bednarski, Barbara Liberek i Sebastian Figat, studenci III roku AT w Warszawie
Audio
  • 26.12.18 Domagała się teatru: dlaczego aktorstwo?
PR24
PR24Foto: flickr/jmsmith000/CC

- Od razu po maturze próbowałam dostać się do szkoły teatralnej, jednak nie bez powodzenia. W związku z tym rozpoczęłam studia na kierunku iberystyki. Później, przez dwa lata studiowałam wiedzę o teatrze. Ostatecznie stwierdziłam, że muszę dostać się do innej sali. I w ten sposób -  jestem tam, gdzie jestem - mówiła Barbara Liberek.

- Dość późno dokonałem wyboru. W liceum byłem w klasie matematyczno-fizyczno-informatycznej, w ogolę nie związanej ze sztuką i teatrem. Miałem studiować na Politechnice Poznańskiej, jednak gdzieś tam przed samą maturą, w mediach społecznościowych wyświetliła mi się informacja o zajęciach teatralnych. Od zawsze chciałem brać udział w czymś takim i ta decyzja doprowadziła mnie do Szkoły Teatralnej - mówił Bartosz Bednarski.

- Od szesnastego roku życia wiedziałem dobrze, co chcę robić. Nie dostałem się do szkoły za pierwszym razem, ale wiedziałem że nie chcę studiować niczego innego. Dużo pracowałem nad sobą, aby dostać się do szkoły. Na ten moment życia nie żałuję tej decyzji - powiedział Sebastian Figat.

Więcej w całej audycji.

Rozmawiał Tomasz Domagała.

PR24

___________________

Data emisji: 26.12.18

Godzina emisji: 17:35


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak