X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Marek Gróbarczyk: Szczecin nie może się rozwijać bez gospodarki morskiej

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2018 12:20
- Szczecin nie może się rozwijać bez gospodarki morskiej, bez przemysłu – powiedział w Polskim Radiu 24 minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk. Wkrótce ministesrtwo zamierza przejąć stocznie wchodzące w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.
Audio
  • 04.10.18 Minister Marek Gróbarczyk o przemyśle stoczniowym
Marek Gróbarczyk
Marek GróbarczykFoto: PR24

Trwa reaktywacja szczecińskiej stoczni. Odbudowywana jest infrastruktura stoczniowa, zakład wraca do produkcji statków. Wkrótce resort gospodarki morskiej chce przejąć stocznie wchodzące w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Pierwszymi pod zarządem ministerstwa mają być właśnie te szczecińskie.

- Cieszę się, że będziemy w stanie 23 października podpisać ostateczną umowę z Ministerstwem Obrony Narodowej w sprawie przejęcia. Szczecin nie może się rozwijać bez gospodarki morskiej, bez przemysłu. Przecież przejęliśmy to po drugiej wojnie światowej od Niemców. Wtedy tam po prostu była stocznia – powiedział Marek Gróbarczyk w Polskim Radiu 24.

Minister przypomniał, że wciąż trwa reaktywacja stoczni. – Jest odbudowywana infrastruktura stoczniowa, wraca produkcja statków. To główne koło zamachowe dla Szczecina. Mam nadzieje, że to spowoduje zahamowanie odpływu ludności oraz innych szkodliwych procesów – dodał szef resortu.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

Rozmawiała Małgorzata Raczyńska-Weinsberg.

Polskie Radio 24/bartos

------------------------------

Data emisji: 04.10.2018

Godzina emisji: 11.37

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu o przejęciu Stoczni Gdańskiej

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2018 06:40
Stocznia Gdańska wraca w polskie ręce. Agencja Rozwoju Przemysłu podpisała w Warszawie umowę odkupienia zakładu z rąk ukraińskiego inwestora. Wiceprezes Agencji Andrzej Kensbok, w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową, podkreślił, że dobra koniunktura gospodarcza w Polsce i w Europie pozwala z optymizmem patrzeć na możliwości rozwojowe stoczni. 
rozwiń zwiń