more_horiz
Section05

W cieniu afer

Następny odcinek audycji dnia 02.04.2023 o godzinie 20:33 Zobacz w ramówce
Section06
Całość audycji
23'55 "Sprawa jest skandaliczna, absurdalna i nie do uwierzenia". Jakuć o wypadku Cimoszewicza 05.03.2023 Zarzuty spowodowania wypadku i ucieczki z miejsca zdarzenia usłyszał Włodzimierz Cimoszewicz, europoseł i były premier, który w 2019 roku w Hajnówce miał potrącić 70-letnią rowerzystkę. Cimoszewicz nie przyznaje się do winy. - Ta historia pokazuje, że ludzie poprzedniego systemu pozostają nietykalni, zachowali wpływy - mówił w Polskim Radiu 24 redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" Adam Jakuć.
24'30 Listu metropolity Sawy do patriarchy Cyryla. Jakuć: mógł go wymyśleć tylko ktoś, kto nienawidzi polskiej Cerkwi 12.02.2023 Metropolita warszawski i całej Polski abp Sawa wystosował do popierającego wojnę w Ukrainie patriarchy Moskwy i Wszechrusi Cyryla I list z okazji 14. rocznicy jego intronizacji. Napisał: "Wrogowi wiary nie podoba się stabilność Cerkwi, stara się ją zburzyć. To, co wydarzyło się w Ukrainie, świadczy o tym naocznie". - Myślałem, że to fake news - mówił w Polskim Radiu 24 redaktor naczelny Kuriera Porannego Adam Jakuć. 
24'25 "Zapomniano o dramacie rodziny, sprawa stała się polityczna". Mateusz Fudala o śmierci Dawida Kosteckiego 29.01.2023 Słynny pięściarz miał popełnić samobójstwo w celi Aresztu Śledczego Warszawa Białołęka. Tak brzmiała oficjalna wersja prokuratury, badającej śledztwo. O życiu i karierze Dawida Kosteckiego oraz o kulisach śledztwa po jego śmierci mówił w Polskim Radiu 24 dziennikarz TVPSPORT.PL Mateusz Fudala, autor książki "Dawid Cygan Kostecki. Uliczny Fighter".
Section07
O audycji

Autorska audycja Piotra Nisztora.

.