X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Section50
Section00
Plakat promujący Europe Stadium Tour zespołu Rammstein
Plakat promujący "Europe Stadium Tour" zespołu Rammstein, foto: mat. prasowe
26.06.2019

Rammstein wystąpi w Warszawie

Zespół przedłuża stadionową trasę koncertową.

Rammstein nie zagrał jeszcze połowy z zaplanowanych na ten rok koncertów w ramach swojej stadionowej trasy po Europie, a już zapowiada kolejne występy. Właśnie dziś zespół ogłosił, że w 2020 roku będzie kontynuował "Europe Stadium Tour", podając daty osiemnastu kolejnych wydarzeń. Między majem i sierpniem artyści pojawią się w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Belgii, Irlandii, Holandii, Francji, Włoszech, Polsce, Estonii, Norwegii, Szwecji i Danii.

Polskich fanów zespołu najbardziej zainteresuje występ na PGE Narodowym. Grupa pojawi się w Warszawie 17 lipca - niemal dokładnie rok po zbliżającym się wielkimi krokami koncercie w Chorzowie.

Niebawem zespół ma ogłosić także listę zaplanowanych występów w Wielkiej Brytanii. Poniżej zamieszczamy listę potwierdzonych już koncertów. Sprzedaż biletów rozpocznie się już 5 lipca.

Rammstein Europe Stadium Tour 2020:
25 maja: Klagenfurt, Austria
29 maja: Lipsk, Niemcy
2 czerwca: Stuttgart, Niemcy
6 czerwca: Zurych, Szwajcaria
7 czerwca: Zurych, Szwajcaria
10 czerwca: Ostenda, Belgia
17 czerwca: Belfast, Irlandia Północna
24 czerwca: Nijmegen, Holandia
27 czerwca: Düsseldorf, Niemcy
1 lipca: Hamburg, Niemcy
4 lipca: Berlin, Niemcy
9 lipca: Lyon, Francja
13 lipca: Turyn, Włochy
17 lipca: Warszawa, Polska
21 lipca: Tallinn, Estonia
26 lipca: Trondheim, Norwegia
31 lipca: Göteborg, Szwecja
4 sierpnia: Aarhus, Dania

Bilety oraz aktualizowaną rozpiskę znaleźć można na stronie zespołu.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.