Wydarzenia i aktualności

Głosy cz. 3

Głosy cz. 3

23 maja o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Ireneusza Iredyńskiego "Głosy cz. 3" .

Lilije

Lilije

24 maja o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Iwony E. Rusek "Lilije. Z pieśni gminnej spisanej przez Adama Mickiewicza" w reżyserii Ewy Małecki

Papież

Papież

18 maja o godzinie 22:00 zapraszamy do radiowej Trójki na premierowe słuchowisko Tomasza Mana „Papież” w reżyserii autora.

Autobiografia

Autobiografia

16 maja o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Kazimierza Przerwy – Tetmajera  "Autobiografia" w reżyserii Janusza Kukuły.

Samotność na sprzedaż

Samotność na sprzedaż

17 maja o godzinie 21:00 przypominamy  w radiowej Jedynce ze znakomitą obsadą  słuchowisko Hanny Kowalewskiej "Samotność na sprzedaż" w reżyserii Waldemara Modestowicza.

Multimedialne coś

Multimedialne coś

9 maja o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Bogusława Schaeffera p.t. "Multimedialne coś" w reżyserii Mateusza Tracza.

Podwójny

Podwójny

10 maja o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Konrada Szołajskiego p.t. "Podwójny" w reżyserii autora.

Uciechy staropolskie

Uciechy staropolskie

2 maja o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko "Uciechy Staropolskie" w adaptacji i reżyserii Jarosława Kiliana.

Konstytucja 3 Maja

Konstytucja 3 Maja

3 maja o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Tomasza Lerskiego p.t. "Po to by byli wolnymi od obcej przemocy hańbiących nakazów" w reżyserii Janusza Kukuły.

Pchanie słonia pod wiatr

Pchanie słonia pod wiatr

25 kwietnia o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Romana Dziewońskiego "Pchanie słonia pod wiatr" w reżyserii autora.