Wydarzenia i aktualności

Dziady cz. I

Dziady cz. I

W najbliższą niedzielę 26 września  zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe  słuchowisko Adama Mickiewicza "Dziady cz. I" w reżyserii Andrzeja Seweryna.

Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki

Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki

23 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Ignacego Krasickiego "Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki" w adaptacji i  reżyserii Michała Wdowiaka.

Rozprawa

Rozprawa

W najbliższą niedzielę 19 września  zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe  słuchowisko Stanisława Lema "Rozprawa" w adaptacji i reżyserii Waldemara Modestowicza.

Jeden Krok

Jeden Krok

16 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Krzysztofa Bizio "Jeden Krok" w reżyserii Kamila Banasiaka.

Popsute nominowane do nagrody Prix Europa 2021

"Popsute" nominowane do nagrody Prix Europa 2021!

"Popsute" autorstwa Marty Rebzdy w reżyserii Waldemar Modestowicz i realizacji akustycznej Maciek Kubera, z muzyką Jarka Gawlika znalazło się na liście nominowanych do tegorocznej nagrody Prix Europa w kategorii dramatu radiowego!!!

Rzecz o Prymasie Wyszyńskim

Rzecz o Prymasie Wyszyńskim

W najbliższą niedzielę 12 września  radiowa Jedynka przypomni  słuchowisko Tomasza Lerskiego "Nie zapowiadałem się na tego, kim się stałem..." w reżyserii Dobrosławy Bałazy.

Noc tysiączna druga

Noc tysiączna druga

9 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki, na pierwsze po wakacjach, premierowe słuchowisko Cypriana Kamila Norwida „Noc tysiączna druga”  w adaptacji i reżyserii Ewy Małecki.